UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Elbląg triumfuje w Koninie

 
Elbląg, Młodzi artyści ze Studia Artystycznego Katarzyny Panicz
Młodzi artyści ze Studia Artystycznego Katarzyny Panicz (fot. Facebook)

Od 40 lat młodzi i zdolni ludzie z całego kraju oraz z Europy zjeżdżają do Konina, aby wziąć udział w Międzynarodowym Dziecięcym Festiwalu Piosenki i Tańca. W tym roku Elbląg reprezentowały dwie placówki, które zajęły wysokie miejsca, a jedna z nich pojedzie również do Berlina.

Młodych wokalistów przesłuchiwało jury, którego przewodniczącą była Katarzyna Wilk, znalazł się w nim m.in. Jerzy Petersburski, syn sławnego kompozytora, zawodowo również związany z muzyką. Oceniający - jak czytamy na stronie festiwalu - "po wysłuchaniu 121 utworów w eliminacjach i zakwalifikowaniu 54 prezentacji do finału" przyznali nagrody. Elbląg może się poszczycić najwyższymi miejscami.
       W kategorii "zespół wokalny do 12 lat" zwyciężyły "Szalone Małolaty" z elbląskiego Studia Artystycznego Katarzyny Panicz "Szalone i Szalone Małolaty". Zespół otrzymał Złoty Aplauz za swoją interpretację utworu "Ojciec Abraham", a przygotowały go Katarzyna Panicz, Maja Panicz oraz Marta Brozdowska. W tej samej kategorii Srebrny Aplauz otrzymał zespół "Szalone Małolaty" z Młodzieżowego Domu Kultury za utwór "Dzieci Ziemi", którego instruktorami są Agnieszka Brenzak oraz Łukasz Reks.
       Ale to nie koniec sukcesów młodych artystów z Elbląga. Studio Artystyczne Katarzyny Panicz "Szalone i Szalone Małolaty" może również pochwalić się Brązowym Aplauzem w kategorii "zespół wokalny 13 – 16 lat". Zdobyły go "Szalone" za utwór "Gdzie ten, który powie mi", przygotowaniem młodych artystów zajęły się Katarzyna Panicz, Maja Panicz oraz Marta Brozdowska.
       Warto także dodać, że zespół "Szalone Małolaty" ze Studia Artystycznego Katarzyny Panicz został również zaproszony – jako jeden z dwóch zespołów biorących udział w festiwalu – do Berlina na konkurs Euro Pop.
       Wszystkim młodym artystom oraz ich instruktorom gratulujemy!
mw
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

 • łał! :)
 • O co tu chodzi te Szalone tamte Szalone jakis cyrk
 • Szkoda, że Urząd Miasta kieruje się personalnymi urazami i ignoruje tak wspaniałe dzieciaki ze studia K. Panicz. Na miejskie imprezy zapraszane są do występów tylko dzieci z MDK. Szkoda. Dzieci ze studia to tez Elbląg i trzeba ich promować i doceniać. Miejmy nadzieję, że te sukcesy rozwalą mury niechęci niektórych osób.
 • Dziwne, ale utwór Ojciec Abraham był zawsze śpiewany przez zespół wokalny z MDK- u ....
 • Z bardzo prostej przyczyny, MDK podlega pod Urząd Miejski a szkoła pani Panicz to zupełnie prywatna szkoła.
 • Owszem, ponieważ od 2001 roku do października 2018 r. Pani Katarzyna Panicz pracowała w Młodzieżowym Domu Kultury i zespoły, które prowadziła śpiewały repertuar przez nią ustalany. Teraz prowadzi własne Studio dalej z Szalonymi i Szalonymi Małolatami ( nazwą, której jest autorem ) i dalej zdobywa Sukcesy. Widać, ze bardzo bolą co niektóre osoby sukcesy tej Pani. A co do repertuaru to dzieciaki śpiewają dużo nowych piosenek, o czym będzie można się przekonać już wkrótce w teatrze podczas koncertu jaki organizuje .
 • Nieładnie, że zespół z MDK nie pracuje samodzielnie na swój wizerunek tylko korzysta z pracy poprzedników. Szalone Malolaty to Kasia Pani z, to jej dziecko, jej sukces. Przykre to. Kasiu ogromne gratulacje, dla Ciebie, Majki, wszystkich podopiecznych. Miło wspominamy współpracę.
 • Gratulacje dla MDK i wszystkich dzieci. Pierwsze i drugie miejsce- to duży sukces. Gratuluję pracownikom MDK, że z sukcesem kontynuują pracę z Szalonymi MaŁolatami. Szkoda że pani Kasia podjęła decyzję o odejściu z MDK ale widać, że ma bardzo dobrych profesjonalnych następców. Gratulacje dla pani Agnieszki Brenzak i Łukasza Reksa- bardzo udany debiut!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  13
  3
  teżkiedyśszalona(2019-06-09)
 • Nieładnie, że zespół z MDK nie pracuje samodzielnie na swój wizerunek tylko korzysta z pracy poprzedników. Przecież dzieci wystąpiły z nowym repertuarem !
 • Prace z Szalonymi i Szalonymi Małolatami dalej kontynuuje Pani Katarzyna Panicz już w swoim prywatnym Studio. Mdk próbuje przywłaszczyć sobie nazwę i podpiera się sukcesami zdobytymi jeszcze za czasów Pani Kasi.Tak robią tylko mali ludzie z kompleksami, którzy sami nic w życiu nie osiągneli więc bazują na czyiś sukcesach . . Nowi instruktorzy w Mdk świetnie sobie radzą i przypuszczam, ze tez chcieliby pracować pod nową nazwą. I tak było by uczciwie.
 • wielkie mi co. .. .. jakie miasto taki zespól. nie ma sie czym chwalic
 • Gratuluję, jednak warto byłoby wymienić też dzieci z nazwiska, nie tylko Pani Panicz. Owszem przygotowała, ale sama nie śpiewała.
Reklama