UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zapewne prężna kariera przed nią jak przed kazdym ktory wygral a potem kolejni, tak to wygląda, komercja i brak sily przebicia i mozliwosci, a szkoda bo czasem mają lepsze mozliwosci glosowe niz niejeden "gwiazdor"ale to czasy nie talentów tylko show, komercji, wyglądu w większości sztucznego po skalpelach, plytkie czasy. .. mimo to brawo ,
  • Nie zgodzę się z tym. Przykład SANAH. Nigdzie nie wygrała a jest nr 1.
  • @Pil - Sorry ale jakos nie zauwazylem, pewnie umknęła mi -:)moze w trakcie jakieś zatkaj dziury, bo w na waznych i znanych występach nie widać a oglądam większość
  • @Pil - Nie wiem czy wiesz ale po programie "voice. .. "nadal nikt nie zwrócił uwagi na Sannah. Nic jej nie dało także wystąpienie w polskim i brytyjskim mam talent. .. .Sanah sama robiła wszystko żeby ktoś ją zauważył i dopiero pomogły jej w tym filmiki zamieszczane na yt. Tak więc ten program jak program, ot do pośpiewania sobie, ale prawda jest taka, że ciężko w tych czasach się wybić.
  • jeżeli dla ciebie ważny koncert to MUREM ZA POLSKIM MUNDUREM lub koncert ZENKA jest ważny to gratuluję
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    20
    21
    pila(2021-12-05)
  • nie interesuje mnie zdanie 5 jurorów
  • @pila - oj piła, ale masz już zryty beret. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    polpon(2021-12-06)
Reklama