UWAGA!

Festiwal kreatywności i… smaku

 Elbląg, Festiwal kreatywności i… smaku

 Spektakularne eksperymenty, duża dawka wiedzy i odrobina magii – tego doświadczą młodzi uczestnicy Festiwalu Kreatywności w CSE „Światowid” w Elblągu, który odbędzie się 13 czerwca. Do małych naukowców mogą dołączyć także wystawcy.

Dla uczestniczących w Festiwalu uczniów wydarzenie będzie okazją do zaprezentowania umiejętności i talentów oraz poszerzenia wiedzy w trakcie warsztatów. Impreza będzie więc pełna atrakcji i aktywności. Wysiłek umysłowy i rozwijanie pasji wymagają jednak – poza chęciami i czasem – sporych nakładów energii oraz odpowiednich narzędzi. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy więc wystawców, którzy przygotują stoiska z przekąskami, słodyczami i napojami oraz artykułami, które mogą posłużyć w dalszym rozwijaniu naukowych i artystycznych zainteresowań.
       Nawet kilkulatki chętnie towarzyszą rodzicom podczas targów, kiermaszy i jarmarków. Umysły młodych odkrywców są szczególnie otwarte na nowe doznania – także smakowe czy węchowe. Ich bystre oko błyskawicznie wyławia z lady pięknie zdobione zeszyty do zapisków, gadżety i drobiazgi, związane z ich zainteresowaniami czy przybory szkolne, których mogą użyć, rozwijając swoje hobby. Swoje produkty mogą przygotować przedsiębiorcy i firmy z branży spożywczej czy papierniczej, w których ofercie znajdują się produkty dla dzieci i młodzieży. Będzie to świetna okazja na zbadanie preferencji młodych konsumentów, a dla dzieci – szansa na wzmocnienie sił zdrową przekąską czy nabycie pięknej i oryginalnej pamiątki z wydarzenia. Liczba miejsc ograniczona.
      
       Zgłoszenia prosimy przesyłać drogą mailową na adres: aleksandra.bednarczuk@swiatowid.elblag.pl lub dostarczyć do Działu Kultury Artystycznej CSE „Światowid”(pok. 38, I piętro).
Małgorzata Maciejewska, CSE Światowid

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama