UWAGA!

Festyn rodzinny już w niedzielę

2014-09-25
07:00
 
Festyn rodzinny już w niedzielę
fot. nadesłana

Niesamowita zabawa z mnóstwem atrakcji dla dzieci odbędzie się już w niedzielę 28 września na osiedlu przy ul. Fromborskiej-Nowogródzkiej w Elblągu w godzinach od 12 do 16.

Organizatorem imprezy jest firma Jankowiak, która serdecznie zaprasza na Festyn Rodzinny połączony z Dniem Otwartym, podczas którego wśród atrakcji dla dzieci zaplanowano zabawę z Bobem Budowniczym, spotkanie z Myszką Miki oraz gry plenerowe.
       W programie ponadto: artystyczne malowanie buziek, mega bańki mydlane, modelowanie balonów oraz mini dmuchaniec dla najmłodszych. Dla dorosłych natomiast prezentacja mieszkań na żywo oraz specjalna oferta promocyjna na wszystkie lokale w ofercie dewelopera. Warunkiem skorzystania z wyjątkowej oferty promocyjnej jest podpisanie formularza zgłoszeniowego podczas festynu i zawarcie umowy z deweloperem do dnia 31 października. Uczestnicy Festynu Rodzinnego będą mieli okazję zapoznać się z ofertą firm współpracujących i uzyskać od nich atrakcyjne bony rabatowe na zabudowę kuchenną, materiały wykończeniowe i oświetlenie.

 


       Ponadto organizatorzy zapewniają darmowe konsultacje z pośrednikiem kredytowym oraz możliwość skorzystania z programu Mieszkanie dla Młodych. Gościem specjalnym imprezy będą piłkarki ręczne EKS Start Elbląg. Podczas imprezy przewidziano ponadto wiele miłych niespodzianek dla uczestników. Serdecznie zapraszamy!
      

------ Reklama ------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej