UWAGA!

Finał plażówki hitem na najbliższy tydzień

 
Elbląg, Finał plażówki hitem na najbliższy tydzień
fot. MOSiR

Do końca wakacji pozostało tylko dwa tygodnie. Wiele osób ma już za sobą urlopowe wyjazdy, a dzieci i młodzież udział w obozach i koloniach. Tegoroczne, wakacyjne wspomnienia można wzbogacić jeszcze poprzez aktywny udział w projekcie pn. „Wakacje z MOSiR-em”.

Ostatnie tygodnie pokazały, że wakacyjne propozycje posiadają dużą ilość zwolenników, którzy decydują się na skorzystanie z określonych form czynnej rekreacji. Stąd różnorodność oferty, co potwierdza zapowiedź najważniejszych wydarzeń w rozpoczynającym się tygodniu.
       Przypominamy, że w każdy wtorek i czwartek, w godz. od 10 do 12 funkcjonuje Akademia Tenisa Ziemnego na kortach przy ul. Agrykola, która z zajęć na zajęcia ma coraz więcej nowych sympatyków tej dyscypliny sportu. Dodatkowo korty są udostępniane bezpłatnie w poniedziałki, środy i piątki w godz. od 10 do 13.
       Sympatyków Nordic Walking w każdym wieku zapraszamy w środę o godz. 9 oraz sobotę i niedzielę o godz. 8 do Parku Bażantarnia, gdzie rozpoczną się warsztaty z instruktorami. Zbiórka przy muszli koncertowej.
       W tym tygodniu, w czwartek, na boiskach przy ul. Spacerowej o godz. 16.30 rozpocznie się finałowy turniej bardzo popularnej wśród elblążan siatkówki plażowej zaliczany do cyklu rywalizacji o Puchar Dyrektora MOSiR.
       Natomiast od poniedziałku do piątku na lodowisku „Helena” ul. Karowa, od godz. 10 do 14 można zagrać w tenisa stołowego, koszykówkę uliczną i unihokeja. Ostatnio bardzo popularna letnia szkoła zumby zaprasza w każdy wtorek i czwartek o godz. 13 do sali fitness na lodowisku. Tu mogą spędzać czas zarówno dzieci, młodzież jak i dorośli.
       Organizatorzy zapraszają elblążan do bezpłatne skorzystania z bardzo bogatej oferty. Wszystkie sportowe- rekreacyjne propozycje, na każdy dzień tygodnia, dostępne są w „Kalendarzu imprez” na stronie www.mosir.elblag.eu.
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama