UWAGA!

Firma Vitramin gwarancją jakości

2018-11-24
13:00
 
Firma Vitramin gwarancją jakości

Szkło w budownictwie i w aranżacji wnętrz zyskuje coraz więcej zwolenników. Często widzimy szklane ekrany w kuchni, czy szklane balustrady na tarasie, a także szklane daszki czy schody. Najważniejsze jest jednak to, aby szkło było bezpieczne.

Bezpieczne szkło, którego używamy, to przede wszystkim szkło laminowane, czyli składające się ze szklanych tafli sklejonych za pomocą specjalnej folii. Jeśli zdarzy się, że szkło się rozbije, folia ta utrzyma niebezpieczne odłamki. Takie szkło od dawna wykorzystywane jest przy produkcji szyb samochodowych. W trakcie wypadku na szybie zrobi się „pajęczyna”, ale szkło nie rozpadnie się i nie pokaleczy poszkodowanych. Teraz coraz częściej wykorzystujemy w swoim otoczeniu takie bezpieczne rozwiązania.
       Obecnie obróbka szkła nie stanowi problemu dzięki zastosowaniu profesjonalnych maszyn. W związku z tym realizacja zamówień stała się szybsza i prostsza. Według indywidualnych projektów jesteśmy w stanie stworzyć każdy szklany element na wymiar: daszki nad wejściem do budynku, balustrady na tarasie, balkonie czy przy schodach, stopnie i podstopnie, szyby prysznicowe i inne zabudowy. Wszystko może być bezbarwne, matowe lub z dowolnie dobraną grafiką. Grafikę najczęściej stosujemy przy wykonywaniu ekranów kuchennych. Można ją wybrać z serwisu internetowego lub wykonać samodzielnie. Warunkiem jest jedynie dobra jakość zdjęcia.
      
       Zapraszamy do współpracy z firmą Vitramin. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Więcej szczegółów na stronie: vitramin.pl
      
      
Vitramin Sp. z o.o.
       tel. 668 191 108
       biuro@vitramin.pl

      
      
---------------- artykuł sponsorowany ----------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej