UWAGA!

Fiszkoteka - najlepsza aplikacja do nauki niemieckiego

 
Fiszkoteka - najlepsza aplikacja do nauki niemieckiego

Umiejętność posługiwania się językami obcymi jest obecnie koniecznością. Angielski, który uznawany jest za język międzynarodowy, to już za mało. Od pewnego czasu na rynku pracy liczą się pracownicy, którzy biegle komunikują się w języku francuskim, hiszpańskim, chińskim lub niemieckim. Ze względu na niewielką popularność, szczególnie język niemiecki jest ceniony przez pracodawców. Jak szybko nauczyć się tego języka?

Fiszkoteka
        Zalety płynące z nauki języków obcych za pomocą fiszek znane są już od dawna. Na podstawie tej metody powstała Fiszkoteka, czyli aplikacja do nauki języków obcych, w tym niemieckiego. Język niemiecki jest specyficzny, dlatego ważne jest ciągłe powtarzanie słówek. Zasady Fiszkoteki zapewniają skuteczność nauki dzięki systemowi powtórek. Aplikacja sama przypomina kiedy warto powtórzyć określone słówka.
        Nauka niemieckiego z Fiszkoteką jest bezpłatna. W tej wersji można brać udział w mini kursach oraz tworzyć własne, unikalne fiszki. Możliwe jest również wykupienie wersji premium, dzięki której można mieć dostęp do dużych, profesjonalnych kursów z języka niemieckiego.
        Ucząc się niemieckiego z Fiszkoteką wykorzystuje się jednocześnie zmysły i podstawowe umiejętności, które posiada każdy, tzn. wzrok, słuch oraz pisanie. Dzięki różnym podejściom do nauki, efekty widoczne są już po kilku dniach. Zasób słów staje się bardziej rozbudowany, poprawia się wymowa i więcej można zrozumieć.
       Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i intuicyjna. Każdy użytkownik może uczyć się kiedy chce i gdzie chce. Co ważne, nauka niemieckiego z Fiszkoteką nie jest czasochłonna.
        Wydawać by się mogło, że Fiszkoteka to kolejna zwykła aplikacja do nauki języka niemieckiego. Jednak spośród innych aplikacji wyróżnia ją pełna synchronizacja ze stroną www. Postępy w nauce, własne fiszki lub nowe słówka w słowniku zapisywane są zarówno w aplikacji jak i na stronie internetowej. Więcej na ten temat przeczytać można na https://play.google.com/store/apps/details?id=air.biz.krokodyl.Fiszkoteka.
        
       Jak działa Fiszkoteka?
        Działanie Fiszkoteki najlepiej wytłumaczyć na przykładzie, z którym można zapoznać się na stronie https://fiszkoteka.pl/zestaw/11432-godziny-po-niemiecku. Na fiszkach znajdują się zarówno pojedyncze słówka, jak również całe zwroty. Są one połączone w logiczną całość, dzięki czemu szybciej i łatwiej można przyswoić dostępny materiał. Zawartość fiszki jest także odczytywana przez lektora, co pozwala osłuchać się z prawidłową wymową, artykulacją i akcentowaniem. W nauce języka niemieckiego ważna jest także pisownia. Fiszkoteka udostępnia więc również możliwość nauki pisowni.
       Fiszkoteka zapewnia doskonałe warunki do nauki języka niemieckiego, który uważany jest za jeden z trudniejszych języków europejskich.

       ----- materiał płatny -----

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej