UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Gala Filantropa Roku

Dobrodziej, człowiek bezinteresowny, któremu przyświeca idea solidaryzmu społecznego - takimi słowami można by określić pojęcie „filantropa". Kto tym razem uzyska ten zaszczytny tytuł, dowiemy się podczas uroczystej Gali Fundacji Elbląg, która odbędzie się 28 maja w Teatrze im. Aleksandra Sewruka.

Organizowany przez Fundację Elbląg Konkurs o Tytuł Filantropa Roku ma za sobą już siedem edycji. Jego rozstrzygnięcie corocznie odbywa się podczas uroczystej Gali. Wtedy to poznajemy wszystkich nominowanych i najważniejszą postać wieczoru - Filantropa Roku. Zwycięzca Konkursu otrzymuje statuetkę Ferdynanda, nawiązującą do postaci elbląskiego przemysłowca-filantropa Ferdynanda Schichaua, a jednocześnie staje się reprezentantem naszego miasta w ogólnopolskim plebiscycie „Dobroczyńca Roku".
     Wieczór Gali, to również występ gościa specjalnego - Ryszarda Rynkowskiego - który poprowadzi także licytację „Kryształowego Serca". Dochód z licytacji zasili fundusz imienia artysty, finansujący stypendia dla muzycznie uzdolnionej młodzieży z Elbląga.
     Zanim jednak gwiazda zaprezentuje się na scenie, zaproszeni goście wysłuchają koncertu kwartetu smyczkowego z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu w składzie: Martyna Pieczko (skrzypce), Paulina Sadło (skrzypce), Aleksandra Rychlik (altówka), Dominika Juszko (wiolonczela), przy akompaniamencie fortepianu Adama Piórkowskiego.
     Tegoroczna Gala odbędzie się 28 maja (środa) w Teatrze im. Aleksandra Sewruka. Uroczystość poprowadzą Ania Łebek z Elbląskiego Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Pozarządowych oraz Agnieszka Jarzębska z centrum kultury Światowid. Początek uroczystości o godz. 18.
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama