UWAGA!

Garmin MTB Series w Elblągu

 
Elbląg, Garmin MTB Series w Elblągu
fot. MOSiR

28 września w Elblągu odbędzie się drugi etap cyklu Garmin MTB Series. Jest to nowy cykl maratonów MTB zlokalizowany w 3 miejscowościach na północy Polski.

Cykl rozpoczął się w Gdańsku w ubiegłą niedzielę (21.09.2014), gdzie zawody ukończyło 295 kolarzy, drugi etap będzie miał miejsce w tą niedzielę w Elblągu (28.09.2014) a finał odbędzie się w Kątach Rybackich (05.10.2014).
       Start, meta i centrum całej imprezy zlokalizowane będą na polanie z wiatami przy ul. Sybiraków, natomiast cała trasa przebiega przez teren Parku Krajobrazowego Bażantarnia w Elblągu. Długość jednej pętli na Garmin MTB Series Elbląg wynosi 15 km, a każdy zawodnik będzie miał do wyboru trzy opcje długości trasy: dystans „MINI” (15 km), dystans „MIDI” (30 km) oraz dystans „MAXI” (45 km). Oficjalne otwarcie zawodów nastąpi o godz. 10.30, natomiast start pierwszych kolarzy zaplanowano na godz. 11.00. Start, meta oraz biuro zawodów będą znajdować się na polanie z wiatami przy ul. Sybiraków. Zakończenie rywalizacji oraz wręczenie nagród przewidziano na godz. 15.00.
       - Dla pierwszych stu elblążan, którzy dokonają rejestracji na stronie internetowej www.mtbseries.pl, przygotowaliśmy niespodziankę. Dla nich kwota wpisowego została obniżona o 30 zł – mówi Filip Szołowski.
       Aktualnie trwają zapisy do Garmin MTB Series Elbląg za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego na stronie www.mtbseries.pl. Zapisy będą prowadzone również w dniu imprezy w biurze zawodów znajdującym się na polanie z wiatami w Bażantarni.
       Opis trasy:
       START/META: Polana z wiatami – ul. Sybiraków - ul. Chrobrego – leśniczówka Dębica - szlak żółty - mostek Elewów – szlak niebieski - szlak czerwony do mostka Elewów – mijanka szlaku czerwonego – dawna wiata Ewa (ul. Bukowa) - szlak niebieski – Góra Belweder - szlak zielony – szlak niebieski - szlak żółty - szlak niebieski – Marymoncka (obok muszli koncertowej) – Polana z wiatami.
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama