UWAGA!

Głosy warte placu zabaw

Chcą placu zabaw i robią wszystko, co w ich mocy, żeby takie miejsce powstało przy Szkole Podstawowej nr 12. Oprócz zbierania funduszy na ten cel uczniowie nakręcili również film, który bierze udział w ogólnopolskim konkursie. By go wygrać, potrzebne są głosy elblążan.

- Jesteśmy jedyną szkołą w Elblągu w tym roku, która zakwalifikowała się do konkursu Podwórko Talentów Nivea mówi Alina Dudzik, wicedyrektor SP nr 12. - Nakręciliśmy film, który ukazuje talenty naszych uczniów. 5 najlepszych filmów od razu dostało takie podwórko. Nam się nie udało, ale mamy nadal szanse w głosowaniu. Jesteśmy w kategorii „Miejscowość powyżej 60 tys. mieszkańców” i obecnie zajmujemy pierwsze miejsce, ale głosowanie trwa jeszcze przez miesiąc. Głosy można oddawać raz na dzień do 21 czerwca. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku, ale boję się, że z czasem te emocje opadną i głosujących będzie coraz mniej.
       Gdyby udało się wygrać w tym konkursie i plac zabaw powstanie ze środków sponsora, to - jak zapewnia wicedyrektor - zebrane dotychczas przez szkołę fundusze również zostaną wykorzystane na cel rekreacyjny . – Być może na jakąś siłownię pod chmurką... Zależy, ile zbierzemy funduszy – mówi Alina Dudzik. - Liczymy bardzo na wszystkich elblążan, bo to dla nas ogromna szansa i spełnienie marzeń dzieci i naszych – opowiada Alina Dudzik. - Głosowanie zajmuje jedynie chwilkę, a dla nas to coś wspaniałego i byłoby to fantastyczne zakończenie roku szkolnego.
       Głosy można oddawać wchodząc na stronę konkursu.
       Przy artykule prezentujemy też film, który bierze udział w konkursie. 
Karolina Król

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama