UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Akcja chwilowa na czasie pisowskim, ale jakoś nikt z psiowych nie dał głosu o 200 000 Polaków wyrżniętych jak zwierzęta na Kresach przez przez ukraińskie UPA. Temat zaklęty bo prezes był pod sztandarami czarno-czarnymi UPA na Majdanie? Są przecież zdjęcia i filmiki. .. .Jedyna rzecz to prywatna walka kilkunastu ludzi z machiną IPN, która od początku sekuje temat ludobójstwa, a przewaga pisowska w sejmie nie uchwaliła, ,sprawy ludobójstwa, ,wykręcając się od nazwania tak tego mordu. Młody człowiek, katolik, zaangażowany prawicowiec może nie wie iż UPA wieszała na sztachetach płotów polskie dzieci. .. .Mamy historie ludzi ideowych. Wiara w idee nie czyni człowieka wolnego od grzechu morderstwa! Jak teraz słyszę iz jestem drugiego czy dalszego sortu to co, ,wychwalacze wykletych, ,będą robić z drugi sortem Polaków. .. Dostana od Antka broń i będą polować nie w lesie, a w mieście? Wierzą w jakąś idee i to ma wystarczyć do mordowania?
 • Policz zamordowanych Ukraińców przez szlachtę tylko przez jeden wiek i p[oczytaj w pitawalach jaka ponosili karę, to może zrozumiesz dlaczego doszło do mordu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  4
  Siasiustasiu(2016-03-10)
 • Trudno mi się, ,ścigać, ,na ofiary na Kresach. Faktem jest iż do tej pory nie widać jakiejkolwiek pracy czy starań o prawdę tych strasznych wydarzeń. Mam w pamięci wypowiedz Julii Tymoszenko jako premiera ukraińskiego i to nie wróży niczego dobrego. My, ,łasimy się, ,orderami, funduszami, ,doktoratami, ,honoris causa, ,KULu, UMCS, orderami. .. .a tam nie widać niczego co można przyjąć za, ,dobrą monetę. .. , ,.
Reklama