UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wspaniała instytucja. Mieliśmy okazję "wypróbować". Wspaniałe pielęgniarki, opiekunki, człowieka widzą. No i rzadkość w dzisiejszych czasach - nic nie zapłaciliśmy. Dziękuję całemu personelowi hospicjum.
  • @K. - Ja też. I mój 1% też tam.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    19
    0
    Lucinda123(2022-01-19)
  • @Lucinda123 - No i co się chwalisz, jak będziesz kiedyś w potrzebie albo ktoś z twoich bliskich to zapomnij że skorzystają z tego miejsca. Mogli zrobić więcej sal i łóżek dla chorych wymagających calodobowej opieki bo obecnie na jedno miejsce przypada z 20 chorych, a pacjentów dziennych jest garstka. 4 mln wyrzucone w śmietnik
  • Skąd takie dane? Bzdury. Każdy pacjent, który kwalifikuje się do opieki stacjonarnej, znajdzie miejsce na oddziale. Ale nie życzę nikomu takiej potrzeby
  • Moja teściowa tam leżała. Opieka, włącznie z duchową. Wiem co mówię.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    1
    Lucinda123(2022-01-19)
  • @Kgscg - Idź zobacz zeszyt jaki mają i ilu pacjentów czeka w kolejce. Co ty za brednie wypisujesz że idzie tam każdy. NIE bo nie mają miejsc!!! Moja mama zmarła w szpitalu bo hospicjum nie miało miejsca, a lista pacjentów do hospicjum była bardzo długa. Musiałam zwalniać się z pracy i opiekować się mama, bo panie na oddziale wewnętrznym mogły tylko jej kroplówkę podać, ewentualnie leki. Niestety rany, opatrunki wszystko zmieniałam ja, nie doczekała się opieki w hospicjum, a szkoda, bo w szpitalu wszystko robione było z wielką łaską
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    0
    Karolina2229(2022-01-19)
Reklama