UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Integralny System Pomocy Dziecku i Rodzinie: specjalistyczne wsparcie dla mieszkańców

 
Elbląg, Integralny System Pomocy Dziecku i Rodzinie: specjalistyczne wsparcie dla mieszkańców
Fot. pixabay.com

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Elblągu serdecznie zaprasza do skorzystania z bezpłatnego poradnictwa prawnego, pedagogicznego, psychologicznego i terapii rodzinnej. Oferujemy również warsztaty kompetencji wychowawczych dla rodziców i opiekunów prawnych z terapeutą ds. uzależnień oraz zajęcia socjoterapeutyczne dla dzieci i młodzieży.

Nasze działania kierujemy przede wszystkim do rodzin ubogich, borykających się z różnego rodzaju problemami natury społecznej, psychologicznej i prawnej. Pomocą obejmujemy w szczególności rodziny z problemami przemocy i uzależnień oraz dzieci i młodzież z różnego rodzaju zaburzeniami i trudnościami w funkcjonowaniu w środowisku rodzinnym, szkolnym i rówieśniczym. Wspieramy również rodziców, mających kłopoty wychowawcze z dziećmi oraz wszystkich dorosłych, których konflikty i problemy w negatywny sposób odbijają się w funkcjonowaniu ich dzieci. Również osoby z innymi problemami mogą liczyć na naszą pomoc.

Bezpłatne poradnictwo specjalistyczne realizowane jest w ramach programu Integralny System Pomocy Dziecku i Rodzinie współfinansowanego ze środków wojewody warmińsko-mazurskiego. Konsultacje ze specjalistami oraz uczestnictwo w zajęciach grupowych możliwe są po wcześniejszej rejestracji telefonicznej lub osobistej w biurze TPD w Elblągu przy ul. 1 Maja 37 (tel. 55 233 82 10, e-mail: tpdzo@o2.pl )

TPD w Elblągu, inf. nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama