UWAGA!

Integrujemy się kobiety!

Elbląg, Integrujemy się kobiety!
fot. nadesłana

Z okazji Dnia Kobiet "Stowarzyszenie Patrol Interwencyjny ds. Zwierząt Gospodarskich" zaprasza do swojej siedziby na integracyjne spotkanie wśród podopiecznych. Już 8 marca - sobota w godzinach od 11.00 do 13.00 w Nowakowie.

- Każdy dzień i każda okazja jest dobra by złączyć siły i pomagać tym, którzy zawszą pozostaną zależni od nas. Dzień Kobiet to jednak szczególny dzień dla wszystkich Pań! W tym właśnie dniu jako kobieta-strażniczka praw bezbronnych zwierząt zapraszam do spotkania w miejscu, gdzie końskie dusze znalazły swój raj, gdzie ktoś zawalczył o ich humanitarne traktowanie – mówi Prezes organizacji Karolina Zagrodzka.
       Wierzymy, że wspólnie spędzony czas przyniesie radość, nie tylko z planowanych prezentów i atrakcji, ale także zwiększy empatię ludzi oraz pozwoli w głębszym stopniu zrozumieć i zaangażować się w humanitarne traktowanie istot żywych .
       - Ostatnie i pierwsze spotkanie Elblążan z naszymi podopiecznymi otworzyło przed nami nowe kontakty i nowe wrażliwe serca – komentuje Ewa Szelest sekretarz Stowarzyszenia.
       Dzięki życzliwości wielu ludzi możemy między innymi wręczyć Paniom, które wygrają konkurs takie prezenty jak biżuteria czy weekend w podmorskim hotelu.
       Młode serca wolontariuszy ze zdjęć są z nami niemal w każdą sobotę. Ich wrażliwość i chęć niesienia pomocy pokrzywdzonym zwierzętom dodaje nam skrzydeł wiary na lepsze jutro …
      
Stowarzyszenie Patrol Interwencyjny ds. Zwierząt Gospodarskich
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama