UWAGA!

IV Olimpiada Języka Angielskiego

Zakończyła się czwarta edycja Olimpiady Języka Angielskiego organizowana przez Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Elblągu. Zwyciężczynią została Alicja Miszczuk z IX Liceum Ogólnokształcącego w Bydgoszczy.

Olimpiada składała się z dwóch etapów. Pierwszy polegał na napisaniu przez ucznia testu, który był sprawdzany i oceniany przez nauczyciela według klucza dostarczonego wraz z testem. Po otrzymaniu wyników Komitet Olimpiady ustalił listę 447 uczestników dopuszczonych do zawodów drugiego etapu - zakwalifikowały się do niego osoby, które osiągnęły minimum 38 punktów.
     Pisemna część drugiego etapu odbyła się 18 i 19 marca. 28 marca do części ustnej przystąpiło 27 zawodników z najlepszymi wynikami z części pisemnej.
     Zwyciężczynią IV Olimpiady została Alicja Miszczuk z IX Liceum Ogólnokształcącego w Bydgoszczy.
     Finaliści oraz uczestnicy drugiego etapu otrzymali atrakcyjne nagrody, m.in. iPod, odtwarzacze mp4, stypendia naukowe oraz słowniki. Nauczyciel zwyciężczyni, Marcin Czarnota otrzymał komputer przenośny (laptop). Szkoła zwyciężczyni - IX Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy - również otrzymała laptop. Był też laptop dla nauczyciela, którego najwięcej uczniów wzięło udział w części pisemnej finału - otrzymała go Sołmaz Kiazimova z V Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku.
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama