UWAGA!

Teraz ja - Jak dobrze mieć sąsiada

Święto Sąsiada, a dokładnie European neighbours day, obchodzony będzie również w Elblągu - 25 maja pod honorowym patronatem prezydenta miasta Henryka Słoniny.

Europejski Dzień Sąsiedztwa obchodzony jest od 1999 roku w kilkuset miastach europejskich, m.in. w Paryżu, Brukseli, Berlinie, Pradze i Wilnie. W 2007 roku wzięło w nim udział 4,5 mln Europejczyków, dołącz do nich również Ty! W tym roku święto to przypada 25 maja.
     Ideą święta jest spotkanie się z sąsiadami z bloku, ulicy, dzielnicy - przy potrawach przygotowanych przez każdego z osobna, w miłej atmosferze, przy wspólnym stole rozstawionym w ogródku, na podwórku czy osiedlowym boisku.
     Zgłoś swoja grupę sąsiedzką, która będzie obchodziła wspólnie Dzień Sąsiada. Zgłoszenia przyjmowane są w referacie ds. mieszkaniowych Urzędu Miasta (ul. Ratuszowa 4) lub telefonicznie 55 237 47 30 oraz mailowo: rsm@umelblag.pl .
     Dla grup sąsiedzkich, które najciekawiej zorganizują swoje spotkanie i wezmą udział w konkursie poprzez wcześniejsze zgłoszenie, przewidziane są nagrody w postaci ławeczek na podwórko, krzewów i kwiatów do sadzenia.
Autor Teraz Ja
Liczba publikacji: 31
W tym miesiącu: 0
Ocena Głosów Komentarzy
4.5 4 5

A moim zdaniem...
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama