UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ja mialam podobna sytuacje tylko jechalam z 2 dzieci jednym w wozku i synkiem 5 lat przylozylam karte ekm okazalo sie ze nie mam juz pieniazkow na bilet (moja wina ale nie zawsze o wszystkim sie pamieta) oczywiscie jak kazda mama nie zostawie dzieci jesli nie ma miejs siedzacych na srodku autobusu kiedy on ruszyl razem ze mna wsiadla Pani i Pan (kanary) widzac to odrazu do mnie podeszli i poprosili bilecik. Powiedzialam ze wsiadlam opowiedzialam ze okazlo sie ze nie mam na kacie nic i ze chcialam kupic ale nie mam jak bo autobus ruszyl wozka niezostawie a dziecka tym badziej powiedzial ze to moj interes i wystawili mi mandat.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    Monika111111122223333(2015-04-20)
  • Tak własnie traktuje sie pasazerow w elblagu, kazdy nas was wszystkich ma gleboko gdzies, kasa leci % zbieraja kanary od wystawionych mandatow i kogo co interesuje. Ktos cos pisal wczesniej o patologi, koles przespij sie zobacz moze nie jestes jedynakiem, moze o czyms ci nie powiedziano nie uswiadomiono. To ze ktos ma 3-4-5-6- dzieci oznacza ze jest patologia ? Jezeli ktos potrafi utrzymac tyle dzieci ma wywalone na te pare groszy na kawalek papierku jego kupno.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    Niejedynak(2015-04-20)
Reklama