UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ostatni raz byłam w ciąży dawno 4 lata temu i było tak jak Panie mówią, kasa pierwszeństwa to jakaś porażka. Jednak ostatnio własnie w Leclercu widziałam jak Pani Kasjerka poprosiła Ciężarna z końca kolejki by podeszła. Drugi przypadek jaki widziałam to ciężarna sama podeszła do kasjerki i poprosiła o obsługę, została obsłużona bez problemu. Dzięki temu mam nadzieję, ze to się zmienia. Reagujmy własnie skargami i bądźmy dla siebie milsi nie obojętni i nie oszukujmy samych siebie, że jesteśmy w kolejce tak zamyśleni, ze kobiet w ciąży i niepełnosprawnych nie widzimy.
  • "Reagujmy własnie skargami"-na co? Na to, że kasjerka siedzi kilka godz na kasie, skupia się na przyjmowaniu pieniędzy i wydawaniu reszty, skanowaniu towaru, zamiast wciąż zerkać na kolejkę wypatrując brzucha? bo pani ciężarna jest zbyt dumna, aby poprosić o swoje prawa, ale już chowa dumę w kieszeń (lub może czuje się ważna, taka "lepsza") biegnąc na skargę do kierownictwa. Poza tym proponuję robić zakupy w sklepikach osiedlowych, tam takich kolejek nie ma.
Reklama