UWAGA!

Kolejne spotkanie w Akademii Smyka

 Kolejne spotkanie w Akademii Smyka

Zespół Szkół Akademickich, mieszczący się przy ul. Lotniczej 2, w budynku EUH-E, przypomina o kolejnym spotkaniu dzieci 5-6 letnich w Akademii Smyka. Zajęcia odbędą się w sobotę 22 lutego w godz. 9.30-11.00.

Akademia Smyka ma za zadanie rozbudzić w dzieciach ciekawość świata oraz wyzwolić ich kreatywność. Podczas spotkań w formie edukacyjnej zabawy dzieci zdobywają wiedzę na interesujące je tematy, rozwijają własne pasje i zainteresowania. Zajęcia prowadzą nauczyciele akademiccy, instruktorzy i eksperci w różnych dziedzinach. Wszystko to pod kierunkiem Pani profesor EUH-E Jolanty Kruk oraz Pani doktor Kamili Kucharczyk - Zdanowicz. Na najbliższym spotkaniu dzieci poznają minerały i skały, które używane są w codziennym życiu. Dowiedzą się, czy każdy kamień ma smak i zapach oraz dlaczego niektóre z nich kruszą się w palcach. Na zajęciach odbędzie się także stymulacja słuchowa dzieci – uwrażliwianie na dźwięki.
      
       Więcej informacji na temat Akademii Smyka na stronie www.zsa.elblag.pl. Zapisy na zajęcia w sekretariacie Zespołu Szkół Akademickich pod nr tel. 55-239-38-98. Serdecznie zapraszamy!
      
--------- Reklama ----------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie