UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • O Radzie Organizacji Pozarządowych nigdy nie słyszałem, nawet jeśli coś takiego działa od lat w naszym mieście, to raczej taki twór nic dobrego nie przynosi dla Elbląga no chyba, że służy jakieś wąskiej grupie osób. Jeśli chodzi o Stowarzyszenia znam kilka z naszego miasta, ale one nie chcą współpracować z jakimiś cwaniakami, którzy będą wpieprzać się w ich sprawy albo co gorsza promować się na ich ciężkiej harytatywnej pracy. UWAGAJeśli jest jakaś rada i działa ona od lat w Elblągu, to proszę mi napisać co takiego ci wielcy społecznicy o których głośno w całym Elblągu robili, gdy upadało stowarzyszenie "Szansa". Odpowiem. NIC NIC NIC. a to wstyd. Fatalne skutki braku jednego z najlepszych ośrodków teraputycznych w Polsce (funkcjonującego wzorowo) są widoczne gołym okiem w naszym mieście. Ale jeśli ma coś takiego powstać, to mój postulat jest prosty, odbudujcie dobre imię Stowarzyszeń, które obecnie kojażone są z kasą i cwaniactwem.
  • MariuszLewandowski-Fc Wspólnie z Szansą pisaliśmy nawet jeden wniosek grantowy ale akurat trafiła nas pandemia. Rada podobno działa od 20 lat ale jej działalność odgranicza się do piania na część Prezesa Wszystkich Prezesów bo do lat to tylko koło wzajemnej adoracji gdzie ręka rękę myje. Dziś powoli owe ręce zaczynamy pokazywać i jeśli rada dalej będzie bezradna to za rok każdy w tym mieście będzie o tym wiedział. Szansa upadła a długo by wskazywać dlaczego przede wszystkim dlatego że stan pomieszczeń Szpitala na Komeńskiego okazał się pomimo inwestycji fatalny - zdaniem samego Dyrektora. Może dziś po pandemii Szansa ma jeszcze jakąś szansę ? Odbudować taką markę mogą tylko ludzie którzy nie ciągną publicznej kasy na swoje konta a dotąd było ich w radzie dwóch. Mam nadzieje że prawda zwycięży i tak jak w 2013 da się ów stan zmienić. Ale bez zmiany tych ludzi możemy sobie zmieniać tylko pampersy....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    MariuszLewandowski-Fc(2022-04-08)
Reklama