UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Konkurs poetycki dla najmłodszych

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Zarząd Oddziału Okręgowego w Elblągu zaprasza dzieci i młodzież z powiatu elbląskiego do uczestnictwa w XII Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim TPD pn. "Cztery pory roku i ja". Wiersze nagrodzone i wyróżnione zostaną wydane w tomiku poezji.

Celem konkursu jest wyszukiwanie uzdolnionych dzieci i promowanie ich twórczości. Ocena prac nastąpi w drugiej połowie maja.
     - Osoby nagrodzone i wyróżnione otrzymają zaproszenia na uroczyste podsumowanie lokalnego etapu konkursu, połączone z wręczeniem nagród – informuje Monika Miszk z Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Elblągu. - Wiersze laureatów zostaną przesłane do Zarządu Głównego TPD. Te nagrodzone i wyróżnione na etapie ogólnopolskim, opublikowane zostaną w tomiku poezji wydanym przez Zarząd Główny TPD w Warszawie. Laureaci zaproszeni zostaną na uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród, które odbędzie się w Warszawie w grudniu 2008 roku.
     - Serdecznie zachęcamy nauczycieli i wychowawców ze szkół, świetlic i innych placówek oświatowych do zainteresowania konkursem swoich podopiecznych – apeluje Monika Miszk.
     Wiersze dzieci i młodzieży przesyłać należy na adres biura TPD w Elblągu, ul.1 Maja 37 do 15 maja. Do każdego wiersza trzeba dołączyć notatkę według schematu: imię i nazwisko; wiek; adres zamieszkania dziecka; adres i telefon szkoły bądź placówki; krótka informacja o utworze do ewentualnego wykorzystania w wydanym tomiku; imię i nazwisko wychowawcy, nauczyciela.
     Więcej informacji o konkursie uzyskać można w biurze TPD oraz pod numerem telefonu: 055 233-82-10.
     Konkurs współfinansowany przez Urząd Miejski w Elblągu.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama