UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Konkurs potraw i ozdób wielkanocnych

Miejsko–Gminny Ośrodek Kultury we Fromborku wraz z Kołem Gospodyń Wiejskich w Wielkim Wierznie zapraszają do udziału w Konkursie Potraw, Pisanek i Palm Wielkanocnych, który odbędzie się 15 kwietnia (piątek) w Wielkim Wierznie.

Celem konkursu jest popularyzacja świątecznych tradycji kulinarnych, a także prezentacja tradycyjnych potraw mieszkańców różnych rejonów Polski. Konkurs został podzielony na trzy kategorie: "Potrawa", "Pisanka" oraz "Palma". Warunkiem udziału w konkursie jest przygotowanie minimum jednej tradycyjnej potrawy wielkanocnej, którą należy dostarczyć w miejsce konkursu oraz sporządzenie receptury jej wykonania. W kategoriach „Pisanka” i „Palma” nie obowiązują limity ilościowe, każdy uczestnik ma prawo zgłosić do konkursu dowolną ich ilość.
       Dokonanie potwierdzenia udziału w konkursie oraz dostarczenie przepisu w terminie do dnia 14 kwietnia (czwartek) osobiście w siedzibie Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury na Osiedlu Słonecznym, telefonicznie (tel. 0 55 243 71 71 lub kom. 517 968 462) lub drogą elektroniczną na adres e-mail: mgokfrombork@o2.pl.
       Konkurs adresowany jest nie tylko do mieszkańców gminy Frombork, mogą w nim wziąć udział także chętni z terenu całego powiatu braniewskiego, jak również z innych rejonów Polski.
       Każdy z biorących udział w konkursie otrzyma dyplom uczestnictwa. Laureaci poszczególnych kategorii otrzymują dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Nagrody przyznaje jury powołane przez dyrektora M–GOK. Jury może także przyznać wyróżnienia. Ostateczna interpretacja regulaminu i ewentualny inny podział nagród należy do organizatora.
      
Krzysztof Kotowski, Miejsko–Gminny Ośrodek Kultury we Fromborku
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama