UWAGA!

Konkurs "Tydzień z elbląską komunikacją miejską 2020"

 Elbląg, Konkurs "Tydzień z elbląską komunikacją miejską 2020"
Fot. Michał Skroboszewski (arch. portEl.pl)

W ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, Zarząd Komunikacji Miejskiej w Elblągu przygotował konkurs: „Tydzień z elbląską komunikacją miejską 2020”. Konkurs będzie trwał od 16 do 22 września i będzie prowadzony na oficjalnym fanpage’u ZKM w Elblągu

Codziennie, pomiędzy godziną 7 a 15 będziemy zadawać jedno pytanie związane z elbląską komunikacją miejską. Pierwsza osoba, która polubiła lub polubi (w trakcie trwania konkursu) naszą stronę i udzieli poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe zadane w danym dniu, otrzyma bilet 30– dniowy, ważny w strefie miejskiej i podmiejskiej.

 

Ważne informacje związane z konkursem:

- podczas trwania konkursu, każdy z uczestników może otrzymać tylko jedną nagrodę;

- w konkursie mogą brać udział jedynie osoby fizyczne;

- w konkursie nie mogą brać udziału osoby posiadające fikcyjne konto w serwisie społecznościowym Facebook;

- w konkursie nie mogą brać udziału instytucje, stowarzyszenia, osoby, które założyły konta w celu prowadzenia różnego rodzaju akcji, hobbystyczne, tematyczne itp.;

- informacja o zwycięzcy nagrody przewidzianej w danym dniu zostanie podana najpóźniej do godziny 15 następnego dnia roboczego.

Pełny tekst regulaminu konkursu w tym miejscu: http://www.zkm.elblag.com.pl/regkon.pdf

 

Tradycyjnie już, 22 września 2020, podczas obchodów Europejskiego Dnia bez Samochodu ZKM w Elblągu zaprasza wszystkich na co dzień zmotoryzowanych Elblążan do skorzystania z komunikacji miejskiej. W tym dniu uprawnieniem do bezpłatnych przejazdów będzie ważny dowód rejestracyjny samochodu. Co ważne – bezpłatna jazda na dowód rejestracyjny dotyczy nie tylko kierowców, ale również członków ich rodzin.

Przy tej okazji przypomnijmy, że zgodnie z nowymi przepisami dotyczącymi cen biletów komunikacji miejskiej w Elblągu, od września (i nie tylko w Dzień bez Samochodu) z ulgowych biletów jednorazowych mogą także korzystać osoby fizyczne będące właścicielami samochodów osobowych.

Korzystając z tego uprawnienia należy każdorazowo posiadać ważny dowód rejestracyjny potwierdzający własność lub współwłasność pojazdu oraz dokument tożsamości.

Michał Górecki, Zarząd Komunikacji Miejskiej w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • 69 zakażonych +0 59 wyleczonych +0 0 zmarłych, zero zmarło na ebola trzeba wprowadzic pandemie eboli
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  4
  0 zmarłych(2020-09-15)
 • Konkurs na to kto zbuduje na pętli Marymoncka, toaletę na miarę 21-wieku. Toaletę dla motorniczych w której będzie odrobina, ,luksusu, ,papier toaletowy, ciepła woda, mydło (do mycia rąk)itp. luksusowe artykuły jakie są w przeciętnych toaletach, Powodzenia dla uczestników konkursu na WC-budowla 21- wieku !
 • @Nowy 1 - e tam trzeba zrobic przetarg, postawic wychodek z desek debowych, tak za pol miliona, a co tam stac nas no i w srodku oczywiscie papier toaletowy ten pachnacy miekki a nie ten szary i tani
 • Konkursy a my jeździmy jak śledzie w beczce na dodatek złomem który podskakuja na torach. Taki JEST wasz transport T E.
 • Pytamy kiedy wyjadą na tory lub na złom te tramwaje które były kupione z demobilu. Mowa o długim żółtym i jasnozielonym. Stoją i co kasa poszła w błoto.
 • Komunikacja miejska w Elblągu to jest tylko z nazwy bo w zasadzie jej nie ma. Żeby dostać się z ul. 1-Maja na Bema do przychodni to trzeba posiedzieć na przystanku z pół godziny a w okresie wakacyjnym nawet dłużej. Linia nr 5 latem w ogóle nie jeżdzi. Mam wrażenie, że komunikacja miejska w Elblągu jest bo wypada, żeby była. A już jakie zadanie powinna spełniać to już nieważne dla włodarzy naszego miasta.
 • Najfajniejszy jest Pan Marcin motorniczy, podwozi nas do szkoły bez biletów jak mamy spódniczki. .. Nasz pan wajhowy :-×× Hashtagi: #14l-)
 • Zastanawiam się kto zarządza tą komunikacja. Chyba nie widzi, że mimo wszystko coś w Elblągu się buduje. Na bielany cały czas jeden autobus na godzinę. .. Na Dąbrowę to samo. .. Nowe osiedle na łęczyckiej i co? nadal tylko linia 11.A do tego maksymalna prędkość autobusu 30 km/h. .. I przez miasto 40 minut DRAMAT!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9
  1
  elblagpieknemiasto(2020-09-15)
 • końcówka września a o przetargu na komunikację autobusową cisza. .. czyli w przyszłym roku po staremu. .. brawo zkm!!! ale co tam, zrobi się śmieszny konkursik dla odwrócenia uwagi i może nikt nie zapyta o nieudolność "specjalistów"z zkmu. ..
 • Kasy pewnie nie ma a tyle było obiecane co to będzie w nich takie super i wogule a wyjdzie na to ze dalej tym złomem będziemy jeździć bo to złodzieje i tyle te zkm czy wogóle można nazwać zkm złodzieje i tyle zawsze tak obiecują
 • @14latki - Stary zboczeniec i pedofil?
Reklama