UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Budżet obywatelki hahaha! Rok 2015,wspólnoty mieszkaniowe przy ulicy Kościuszki, 3 bloki 10 piętrowe poszły na głosowanie i przegłosowały, żeby wybudować parking ma działce miasta pod ich blokami. Wygrali, parking wybudowali, a wspólnota mieszkaniowa nie musiała podnosić czynszu pod budowę parkingu dla mieszkańców. Zapłacić podatnik, a zamiast wybudować coś dla mieszkańców jak ścieżka rowerowa to mamy parking na Kościuszki dla mieszkańców blokow. Powiedzcie mi jak ma być normalnie w tym mieście? Niedługo będziemy z budżetu obywatelskiego im windy i elewacje remontować.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    62
    11
    Korupcja i bandyctwo(2021-02-23)
  • @Korupcja i bandyctwo - a mieszkańcy tych bloków to nie mieszkańcy miasta???
  • @Korupcja i bandyctwo - No ale jaki jest problem ? Na swoje głosowali. W dzielnicowych projektach dominują chodniki, parkingi etc. Zmobilizuj swoich sąsiadów i zagospodarujcie trawnik na co tam sobie wymyślicie. Tylko najpierw trzeba ogarniętego żeby projekt napisać, kosztorys, głosy zebrać.
  • "Na swoje głosowali. "Ale są tacy co by nic robić przy projekcie nie chcieli, ale dostawać wszystko. Bo to Polska przecież jest.
  • @Korupcja i bandyctwo - jest ograniczenie 30 na godzine, kto tyle jezdzi ? nawet 17 potrafi tam gnac 60 gdy sie spieszy, wiekszosc samochodow oparkujacych przed blokami korzysta z przejscia dla pieszych jako wjazdu, gidze jest policja gdzie straz miejska, za co bierzecie kase ? za udawanie ze nic sie nie dzieje ze jest super i o co mi chodzi,
  • Mieszkańcy tych bloków to mieszkańcy miasta tu masz rację ale nie rozumiesz o co chodzi. Chodzi o to że powinniście wziąść kredyt i na swój koszt wybudować sobie parking, który służy tylko wam, natomiast z budżetu obywatelskiego robi się to co służy wszystkim mieszkańcom miasta. Co byś powiedział lub powiedziała jakby moja wspólnota mieszkaniowa z BO wybudowała sobie np. wiatę śmietnikową?
  • @Korupcja i bandyctwo - Prawda ! Ktoś z naszych włodarzy nie wie czym jest budżet obywatelski ! To. nie budżet remontów chodników !
  • Wystarczy mi, że napisałeś "wziąŚć"i to już jest wystarczający powód, żeby zakończyć konwersację.
Reklama