UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Krulewna Wszystkie krzaczki ozdobne wycinają wzdłuż Agrykola!!! Co się dzieje w tym mieście!??? Do jasnej!! Właśnie przejeżdżałam
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    26
    3
    Krulewna(2021-02-23)
  • @Krulewna - "Co się dzieje w tym mieście!?"- I żeby nie było nic.
  • RobertKoliński @Krulewna - To jest właśnie realizacja poronionego pomysłu miejskich władz, aby wzdłuż Agrykola zlikwidować pas zieleni i pobudować w to miejsce "wincyj parkinguf"dla blacharskich roszczeniowców - pisałem o tym już miesiące temu, kiedy poroniony ten pomysł miał dopiero być poddany pod głosowanie, ale - jak widać - miejscy radni i ratuszowi decydenci z wykopalisk wiedzą lepiej, że beton i kolejne parkingi dla zmotoryzowanych leniów i nalanych brzucho-wąsaczy są najważniejsze. Hashtagi: #samorzad, #nieudolnosc, #RasaPanow, #wincyjParkinguf
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    8
    RobertKoliński(2021-02-23)
  • @RobertKoliński - A dlaczego towarzysz tak nienawidzi zmotoryzowanych? Czy nie dlatego że sam nie ma auta. Wystarczy iść do pracy to się kupi. I dlaczego towarzysz uważa że tylko jego koncepcja zagospodarowania budżetu jest dobra od kiedy pamiętam to komuniści zawsze chcieli rządzić czyjąś kasą a co towarzysz zrobił aby dołożyć grosik do wspólnej kasy płaci towarzysz podatki ? Z tego co wiem to towarzysz nic nie robi dobrego dla miasta oprócz pisania tych swoich bzdur. Żałosne jest już te pisanie towarzysza niby z wiedzą od wszystkiego
  • Krulewna @RobertKoliński - Na pewno kościół bo nie mają gdzie parkować! Cholera jasna! Nienawidzę tego Elbląga a raczej pseudozarzadzajacych. Ile to wycinek w ostatnim roku i w tym? Tydzień temu drzewa na Słonecznej przy bloku 36.Po co?????
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Krulewna(2021-02-23)
  • RobertKoliński @Krulewna - Akurat w tym przypadku, to - o ile wiem, a informacje mam zwykle dobre w takich sprawach:)- to wcale nie głównie kościół, ale przede wszystkim ratuszowo-prezydenckie dziaderstwo, ci mentalni lub faktyczni brzucho-wąsacze leniwi zadecydowali, bo im się tłustych zadków parę metrów z wielkiego parkingu za rogiem przy Kościuszki ruszyć nie chce. Zaś bezwolna i bezrozumna Rada Miejska tę grandę przyklepała, bo przecież od tego oni są - od przyklepywania poronionych koncepcji ratuszowych włodarzy nieudolnych i brania za to dużych pieniędzy ze środków publicznych. I to bez znaczenia czy to akurat opozycja czy koalicja jest, wszyscy ci nieudacznicy przyklepali ten durny pomysł, iż wszyscy oni po jednych są pieniądzach - co przecież od lat już powtarzam i tylko, niestety, znów na moje wychodzi; Hashtagi: #samorzad, #nieudolnosc, #fuszerka, #barbarzyncy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    RobertKoliński(2021-02-23)
  • @Krulewna - Na Agrykola powstanie ścieka rowerowa, a te krzaki ozdobne to chyba nie widziałeś serio krzewów ozdobnych. To był busz, a nie zagospodarowana zielen. Będzie piękna ścieżka rowerowa dla mieszkańców.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    Roerowoo(2021-02-23)
  • @RobertKoliński - Pisaliście towarzyszu i co? i nikt nie wziął pod uwagę waszego głosu?
  • @RobertKoliński - Towarzyszu Robercie, jesteście wspaniali, popieram WAS.
  • @Krulewna - ,, Wycinają wszystkie krzaki"bo miasto jest zarządzane w europejskim stylu. Najpierw likwiduje się zieleń czyli wycina się drzewa bądż ogołaca (zostają tylko kikuty). A póżniej drą się, że klimat im się zmienia i ociepla.
  • @Roerowoo - Będzie taka piękna scieżka rowerowa jak jest w parku Traugutta, gdzie wycięto szpaler dużych, pięknych topol włoskich. Bo chyba tam miała być scieżka.
Reklama