UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • wypowiedz klasycznego nauczyciela gdy coś mu się nie podoba, a więc jego argumenty to: jesteś glupi, masz za niskie iq, nic nie wiesz, ja jestem mądry, a ty glupi itp bzdety, drogi Panie nauczycielu, jesteś zadufanym w sobie bubkiem, prymitywkiem mrntalnym i wspołczuć tylko dzieciom, że z takim " czymś" musza mieć do czynienia, zwolnij się ze szkoły bo krzywdzisz swoją obecnoscią tam dzieci, a zapomniałem , nikt nigdzie cię poza szkoła nie zatrudni bo takie bufony wylatują na kopach z normalnych zawodów, w szkole " rzondzom"
  • Chłopczyku, nie jestem nauczycielem, bo za takie śmieszne pieniądze nigdy bym nie pracował, jeszcze dochodzi ryzyko uczenia Dzesik i Brajańow od takich ludzi jak ty. I nie muszę się zatrudniać "w normalnej pracy" bo prowadzę swoją DG i po prostu wiem ile się powinno płacić operatorowi CNC czy mechanikowi - za takie pieniądze żaden fachowiec bedzie uczyć twoich bachorów. Jeśli ktoś jest tępy jak obuch od siekiery to trzeba nazywać rzeczy po imieniu. A "takie coś" to możesz mówić do swojej żony/dzieci.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    0
    Tragedia(2019-09-04)
  • @Tragedia - Januszu w sandałach nie napinaj sie tak bo ci gumka w majtach pęknie, weź Grayżynę i idźcie na frytki, napiju sie piwa z nalewaka i przestań tu siać nienawiść i pogardę dla nauczycieli
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    8
    msakomp(2019-09-04)
Reklama