UWAGA!

Lubisz pomagać, zgłoś się do Centrum Wolontariatu

 Elbląg, Lubisz pomagać, zgłoś się do Centrum Wolontariatu

Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu zachęca osoby zainteresowane niesieniem bezinteresownej pomocy potrzebującym do kontaktu. Zostań wolontariuszem już dziś.

Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu realizuje projekt pn. „Miejskie Centrum Wolontariatu” współfinansowany ze środków Urzędu Miejskiego w Elblągu.

Miejskie Centrum Wolontariatu niesie pomoc osobom potrzebującym wsparcia w załatwianiu codziennych spraw, wspiera także instytucje i organizacje pozarządowe, które poszukują wolontariuszy w realizacji własnych zadań. Centrum znajduje też pracę wolontarystyczną dla osób, które chcą pomagać innym! Zachęcamy wszystkich do korzystania z Miejskiego Centrum Wolontariatu zarówno tych, którzy potrzebują pomocy, jak i tych, którzy chcą tę pomoc ofiarować. Bieżące oferty wolontariatu znajdziecie Państwo na stronie oraz na naszym profilu facebookowym.

Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu jest stowarzyszeniem zajmującym się organizowaniem i promocją wolontariatu na terenie Elbląga, jak i całego województwa warmińsko-mazurskiego. Współpracujemy z wieloma organizacjami i instytucjami publicznymi z Elbląga i całej Polski. W swoich działaniach pozyskujemy wolontariuszy stałych i akcyjnych, którzy następnie podejmują pracę na rzecz instytucji, organizacji i osób indywidualnie potrzebujących pomocy. Prowadzimy szkolenia dla instytucji i organizacji z zakresu zarządzania pracą wolontariuszy, a także szkolenia dla samych wolontariuszy. Przeprowadzamy spotkania z młodzieżą; uczniami i studentami - w szkołach, uczelniach, aby poszerzyć wiedzę na temat wolontariatu.

Zapraszamy wszystkich serdecznie do naszego biura znajdującego się przy ul. Związku Jaszczurczego 17 pok. 26, do kontaktu telefonicznego: 55 235 18 85 lub mailowego: wolontariat@centrumelblag.pl

Zadanie realizowane jest przy współudziale finansowym samorządu Miasta Elbląg.

Laura Mickiewicz, Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama