UWAGA!

Mała twórczość, duże dzieło

W poniedziałek w Mikoszewie rozpocznie się pierwszy turnus wypoczynku integracyjnego dzieci i młodzieży polskiej i rosyjskiej w ramach nowego projektu "Mała twórczość, duże dzieło".

Głównym celem projektu jest zdecydowane zapobieganie agresji w rodzinie, szkole, na ulicy oraz w pracy. W czasie kilkumiesięcznej realizacji uczestnicy zapoznają się z zasadami Treningu Zastępowania Agresji ART. Będzie propagowany wolny od przemocy styl życia w naszych społecznościach.
     Oprócz wypoczynku integrującego dwie grupy nad morzem odbędzie się - w ramach specjalistycznych warsztatów - cykl szkoleń z zastosowaniem Metody Treningu Zastępowania Agresji. W zajęciach tych, zaplanowanych na okres od września do połowy grudnia, weźmie udział ponad 20 rosyjskich i polskich wychowawców, terapeutów. Organizatorzy tego przedsięwzięcia poprzez wspólne działania zamierzają wypracować możliwości pozytywnego wpływu na tworzenie w polsko -rosyjskim regionie przygranicznym społeczności wolnej od agresji.
     Projekt jest realizowany przez elbląską parafię Świętej Rodziny, Katolicki Ruch Antynarkotyczny KARAN, a partnerem ze strony rosyjskiej jest Fundacja Przeciw Rozpowszechnianiu HIV i Narkomanii w Kaliningradzie.
MUR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama