UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Mieszkańcy skarżą się na błoto, Straż Miejska interweniuje

 
Elbląg, Mieszkańcy skarżą się na błoto, Straż Miejska interweniuje

Straż Miejska w Elblągu w ostatnim czasie otrzymuje bardzo dużo zgłoszeń dotyczących błota wywożonego na drogi przez pojazdy z różnego rodzaju budów.   

Wykonawca takiego przedsięwzięcia ma w obowiązku nie tylko dotrzymywać terminów, ale również... doprowadzić teren, z którego korzysta do należytego porządku. Jak pokazała nam sytuacja przy ul. Kochanowskiego, gdzie budowany jest market, nie każdy wywiązuje się ze swoich obowiązków. Stan drogi w trakcie interwencji SM był tragiczny, na jezdni znajdowały się duże ilości błota. Straż Miejska interweniowała w tej sprawie, zobowiązując wykonawcę do posprzątania drogi. 

Straż Miejska przypomina, że zgodnie z art. 91 kodeksu wykroczeń, kto zanieczyszcza drogę publiczną lub na tej drodze pozostawia pojazd lub inny przedmiot albo zwierzę w okolicznościach, w których może to spowodować niebezpieczeństwo lub stanowić utrudnienia w ruchu drogowym, podlega karze grzywny do 1500 złotych albo karze nagany.

Informujemy, że kontroli takich miejsc będzie coraz więcej.

Straż Miejska w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama