UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Ponieważ fontanna jest dla ludzi to musi być izolowana od ludzi i będzie nagroda dla swoich zasłużonych w walce o demokrację z pisowacami !!! - zastanawiające dlaczego po stronie KOD, UBywateliRP, PO, PSL jest tylu działaczy PZPR z PRL'u !
 • Populizm i socjotechnika pieści w swych szeregach syna stalinowskiego mordercy w todze, który orzekał w stanie wojennym. "Sądzi Kryże, będą krzyże. "- takie powiedzonko o tatusiu ukuł lud polskich miast i wsi... Panu Piotrowiczowi też nie przeszkadzały wyróżnienia za dokonania w socjalistycznej prokuraturze a potem obrona pedofila w sutannie słynnym "ciumkaniem"
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  13
  6
  GłębokaMyśl(2023-06-22)
 • Tylko głupek wszystko widzi politycznie !
 • Całe szczeście dla Ciebie że komentarze tu są anonimowe i tylko rodzina wie jakim jesteś dzbanem. Powinieneś znależć się za tymi barierkami odizolowany od reszty normalnego społeczeństwa trollu. Normalne radosne wydarzenie jak dni Elbląga. Zabezpieczona fontanna żeby jej nie uszkodzili jak to bywało i u nas wcześniej albo w miastach zarządzanych przez beton PiS gdzie nie wyciągneli wniosków i dalej się powtarza. Zapewniona infrastruktura zastępcza.... pełna profeska i radosne dni a taki dzban jak Ty musi tu wtrącić agresje i politykę. wnioskuje że masz bardzo smutne i nieudane życie. Jak Ci tak bardzo nie pasuje ogrodzenie fontanny i byli funkcjonariusze PRL to pisz do Piotrowicza on z nimi wszystkimi pił brudzia to wie jak ich rozpracować.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  16
  10
  Bananik(2023-06-22)
 • @Bananik - sam jesteś dzbanem, fontannę można zabezpieczyć tak aby nie wyglądała jak alcatraz, tylko trzeba mic kilka klepek pod sufitem i troszeczkę wyobraźni, szkoda, że nie zasłonięto jest konstrukcja z betonu,
 • Ty sie nie interesujesz polityką ale on tobą już tak - jesteś inteligentny inaczej
 • Zapewne wszyscy, oprócz Pana Piotrowicza i kilku innych?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  2
  ormowiec pis-u(2023-06-22)
 • @7ugc - no popatrz.... na całym swiecie koncerty organizowane są tak że scena wygląda jak alcatraz bo takie same barierki stosują.... Jak Pisiory robiły otwarcie przekopu dla swoich w Egu to postawili 2x wyższe i czarną folią owinięte tak żebyś przypadkiem nie zajrzał. Nawet spotkania wyborców i Twoich idoli z konfedeRusji i pisiorów korzystają z takich barierek ale tutaj gdzie ma zabezpieczac żeby jakiś dzban nie wjechał busem to akurat Ci przeszkadza i zastosowałbyś kolorowe tasiemki :D :D P. S.napisz wniosek o przyozdobienie tęczowymi tasiemkami.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  2
  Bananik(2023-06-22)
 • Ponieważ typy zjeżdżające na jarmark rozjeżdżają fontannę swoimi furami.
 • Naprawdę? Tylko pisowskie głupki sprytnie upolityczniły WSZYSTKIE dziedziny naszego życia.
Reklama