UWAGA!

Migowy w TPD

Chcesz nauczyć się języka migowego? Nie czekaj i zapisz się już dziś na kurs I stopnia w Ośrodku Edukacyjno-Szkoleniowym Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Elblągu. Zapisy są do 6 października.

Program kursu przygotowany został z myślą o pracownikach służb społecznych. Obejmuje słownictwo niezbędne do nawiązania podstawowej komunikacji z osobą niesłyszącą. Zajęcia skierowane są przede wszystkim do pracowników urzędów i instytucji, którzy w swej codziennej pracy mają kontakt z osobami niesłyszącymi i niedosłyszącymi. Organizatorzy zapraszają również studentów i inne osoby zainteresowane tego typu zajęciami.
     W ramach kursu przewidziano zajęcia z teorii języka migowego oraz rozwijanie praktycznych umiejętności posługiwania się językiem niesłyszących. Uczestnicy poznają alfabet palcowy, liczebniki oraz około 350 znaków ideograficznych. Zajęcia odbywać się będą w piątkowe popołudnia. Zaczynamy 10 października.
     Więcej informacji na temat kursu uzyskać można w biurze TPD przy ul. 1 Maja 37 lub pod numerem telefonu (55) 233 82 10. Szczegółowy harmonogram zajęć oraz pełna oferta szkoleniowa na rok szkolny 2008/2009 dostępne są na stronie internetowej: www.tpd.elblag.com.pl. Natomiast absolwenci kursu I stopnia będą mogli doskonalić swoje umiejętności na kursie II stopnia, który rozpocznie się w lutym 2009 roku.
oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama