UWAGA!

Mł. asp. Jacek Zgórzyński (nr 22)

2011-06-22
12:53
Elbląg, Mł. asp. Jacek Zgórzyński
Mł. asp. Jacek Zgórzyński (fot. KMP Elbląg)

Trwa plebiscyt na Najbardziej Przyjaznego Dzielnicowego Roku - z terenu miasta i powiatu elbląskiego. Przez 30 dni na łamach portElu będą publikowane sylwetki funkcjonariuszy. Dziś mł. asp. Jacek Zgórzyński z Posterunku w Gronowie Elbląskim.

Czytelnicy mogą głosować na dzielnicowych za pomocą SMS-ów, wysyłanych na nr 71624. W treści należy wpisać DPSONDAxx, gdzie xx to numer wybranego dzielnicowego, np. DPSONDA22. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto. Zdjęcia i numery dzielnicowych można znaleźć w dziale fotoreportaży i na stronie Komendy Miejskiej Policji w Elblągu (www.elblag.policja.gov.pl). Komenda Miejska Policji w Elblągu chce przekazać dochód uzyskany z głosowania SMS-owego na cel charytatywny. Patronat nad plebiscytem obejmie Prezydent Miasta Elbląga oraz Starosta Elbląski. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 21 lipca 2011 roku podczas gali z okazji obchodów Święta Policji w sali kina Orzeł w Elblągu.
      
       Mł. asp. Jacek Zgórzyński - numer do głosowania 22: Chciał być strażakiem, górnikiem, zawodowym kierowcą, ale został policjantem. Mł. asp. Jacek Zgórzyński w służbie od ponad dekady, od 6 na dzielnicy.
      
       Rewir: Balewo, Jezioro, Jurandowo, Krzewsk, Markusy, Rachowo, Węgle-Żukowo, Wiśniewo, Żółwiniec, Żurawiec.
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama