UWAGA!

Mł. asp. Łukasz Olejarz (nr 21)

2011-06-21
10:59
Elbląg, Mł. asp. Łukasz Olejarz
Mł. asp. Łukasz Olejarz (fot. KMP Elbląg)

Trwa plebiscyt na Najbardziej Przyjaznego Dzielnicowego Roku - z terenu miasta i powiatu elbląskiego. Przez 30 dni na łamach portElu będą publikowane sylwetki funkcjonariuszy. Dziś mł. asp. Łukasz Olejarz z rewiru II.

Czytelnicy mogą głosować na dzielnicowych za pomocą SMS-ów, wysyłanych na nr 71624. W treści należy wpisać DPSONDAxx, gdzie xx to numer wybranego dzielnicowego, np. DPSONDA21. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto. Zdjęcia i numery dzielnicowych można znaleźć w dziale fotoreportaży i na stronie Komendy Miejskiej Policji w Elblągu (www.elblag.policja.gov.pl). Komenda Miejska Policji w Elblągu chce przekazać dochód uzyskany z głosowania SMS-owego na cel charytatywny. Patronat nad plebiscytem obejmie Prezydent Miasta Elbląga oraz Starosta Elbląski. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 21 lipca 2011 roku podczas gali z okazji obchodów Święta Policji w sali kina Orzeł w Elblągu.
      
       Mł. asp. Łukasz Olejarz - numer do głosowania 21: Rodzinne kłótnie i awantury, spory sąsiedzkie. Problemy z parkowaniem aut na uliczkach osiedlowych, osoby pijące alkohol przy sklepach na ul. Nowowiejskiej. No i problem odwieczny – psy, które załatwiają swoje potrzeby na trawnikach, a właściciele nie kwapią się do sprzątania po swoich pupilach. Z tym każdego dnia mierzy się sierż. Łukasz Olejarz.
      
       Rewir II, ulice: Bażyńskiego, Chopina, Curie-Skłodowskiej, Diaczenki, Kopernika, Moniuszki, Norwida, Nowowiejska, Pilgrima, Struga, Szymanowskiego, Słoneczna, Zajchowskiego.
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama