UWAGA!

Mł. asp. Sylwester Kamecki (nr 08)

2011-06-08
13:08
Elbląg, Mł. asp. Sylwester Kamecki
Mł. asp. Sylwester Kamecki (fot. KMP Elbląg)

Trwa plebiscyt na Najbardziej Przyjaznego Dzielnicowego Roku - z terenu miasta i powiatu elbląskiego. Przez 30 dni na łamach portElu będą publikowane sylwetki funkcjonariuszy. Dziś mł. asp. Sylwester Kamecki z rewiru I.

Czytelnicy mogą głosować na dzielnicowych za pomocą SMS-ów, wysyłanych na nr 71624. W treści należy wpisać DPSONDAxx, gdzie xx to numer wybranego dzielnicowego, np. DPSONDA08. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto. Zdjęcia i numery dzielnicowych można znaleźć w dziale fotoreportaży i na stronie Komendy Miejskiej Policji w Elblągu (www.elblag.policja.gov.pl). Komenda Miejska Policji w Elblągu chce przekazać dochód uzyskany z głosowania SMS-owego na cel charytatywny. Patronat nad plebiscytem obejmie Prezydent Miasta Elbląga oraz Starosta Elbląski. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 21 lipca 2011 roku podczas gali z okazji obchodów Święta Policji w sali kina Orzeł w Elblągu.
      
      
       Mł. asp. Sylwester Kamecki - numer do głosowania 08: Od dziecka marzył o mundurze. I marzenie zrealizował. Od ośmiu lat służy w Policji, od trzech jest dzielnicowym. Przyznaje, że lubi swoją pracę, rozmowy z ludźmi, spotkania z ich problemami, które pomaga rozwiązywać.
      
       Rewir I, ulice: Bednarska, Bociania, Bulwar Zygmunta Augusta, Czerniakowska 8-18, 9-29, Dojazdowa, Drzewna, Freta, Garbary, Gdańska, Giełdowa, Gimnazjalna, Grochowska, Huzarska, Klasztorna, Kotwicza, Kowalska, Kumieli., Kupiecka, Kuśnierska, Mennicza,  Mostowa, Nizinna, Nowodworska, Orla, Ostrołęcka, Panieńska, Piaskowa, Polderowa, Prowiantowa, Przy Bramie Targowej, Przymurze,  Radomska, Rybacka, Rybna, Rzemieślnicza, Rzeźnicka, Sopocka, Stary Rynek, Stawidłowa, Strażnicza, Studzienna, Sukiennicza, Szańcowa, Służebna, Tamka, Tartaczna, Wapienna, Warszawska, Wałowa, Wieżowa, Wigilijna, Wodna, Wybrzeże Gdańskie, Zagonowa,  Zamkowa, Ścieżka Kościelna, Św. Ducha, Żuławska.
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama