UWAGA!

Mł. asp. Waldemar Głodnicki (nr 19)

2011-06-19
13:08
Elbląg, Mł. asp. Waldemar Głodnicki
Mł. asp. Waldemar Głodnicki (fot. KMP Elbląg)

Trwa plebiscyt na Najbardziej Przyjaznego Dzielnicowego Roku - z terenu miasta i powiatu elbląskiego. Przez 30 dni na łamach portElu będą publikowane sylwetki funkcjonariuszy. Dziś mł. asp. Waldemar Głodnicki z rewiru II.

Czytelnicy mogą głosować na dzielnicowych za pomocą SMS-ów, wysyłanych na nr 71624. W treści należy wpisać DPSONDAxx, gdzie xx to numer wybranego dzielnicowego, np. DPSONDA19. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto. Zdjęcia i numery dzielnicowych można znaleźć w dziale fotoreportaży i na stronie Komendy Miejskiej Policji w Elblągu (www.elblag.policja.gov.pl). Komenda Miejska Policji w Elblągu chce przekazać dochód uzyskany z głosowania SMS-owego na cel charytatywny. Patronat nad plebiscytem obejmie Prezydent Miasta Elbląga oraz Starosta Elbląski. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 21 lipca 2011 roku podczas gali z okazji obchodów Święta Policji w sali kina Orzeł w Elblągu.
      
       Mł. asp. Waldemar Głodnicki - numer do głosowania 19: Każda dzielnica ma swoje plusy i minusy, na każdej jest co robić. Główne problemy to sprawy rodzinne, nieporozumienia między małżonkami, kłótnie sąsiedzkie. Dzielnicowy musi mediować, a nie od razu karać. Chcemy załatwiać sprawy tak, by ludzie się dogadali i nie musieli spotykać się w sądzie – mówi.
      
       Rewir II, ulice: Asnyka, Kochanowskiego, Kolejowa, Komeńskiego, Mickiewicza, Morcinka, Natolińska, Ogrodowa, Prusa, Reja, Sadowa, Stefczyka, Słowackiego, Willowa, Wojska Polskiego, Żeromskiego.
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama