UWAGA!

Motocykliści dzieciom

 Elbląg, Motocykliści dzieciom
(fot. Pit El Foto)

To nie pierwsza i z całą pewnością nie ostatnia tego typu akcja organizowana przez grupę motocyklistów z Elbląga i okolic. Tym razem zorganizowali zbiórkę pieniędzy na zakup środków higienicznych i słodyczy dla dzieci z Domu Dziecka w Elblągu, Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci Zgromadzenia Sióstr św. Jadwigi w Elblągu oraz Domu Dziecka „z Marwicy” (obecnie Pasłęka i Zielonki Pasłęckiej).

Podobnie jak w okresie bożonarodzeniowym, pomyśleliśmy o atrakcji dla dzieci. Wiemy, że każda wizyta motocyklistów jest dla tych dzieciaków, zwłaszcza najmłodszych, sporym przeżyciem. W szczególności ten moment, kiedy koledzy organizują dla dzieci krótkie przejażdżki po placu przed ośrodkiem.

Niestety w tym roku ze względu na panującą sytuację musieliśmy z tego zrezygnować. I dlatego w tym roku ograniczyliśmy nasze działania do przekazania słodkich prezentów i pizzy. Dzieci były zdziwione i uradowane, że mimo panującej pandemii motocykliści z Elbląga i okolic pamiętali o nich, a my nie wyobrażamy sobie, żeby mogło być inaczej - piszą organizatorzy akcji.

Motocykliście z Elbląga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama