UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nagrody prezydenta - złóż wniosek

 
Elbląg, Laureaci nagród prezydenta otrzymują pamiątkowe statuetki
Laureaci nagród prezydenta otrzymują pamiątkowe statuetki (fot. Witold Sadowski, archiwum portEl.pl)

Prezydent Elbląga Witold Wróblewski zaprasza do składania wniosków na kandydatów do Nagrody Prezydenta Elbląga za 2019 r. Nagrodę Prezydenta Elbląga - indywidualną lub grupową - mogą otrzymać osoby lub instytucje, które swoją działalnością, bądź poprzez swoje dokonania w znaczący sposób przyczyniły się do rozwoju naszego miasta.

Nagroda Prezydenta przyznawana jest w następujących kategoriach: przedsiębiorczość i innowacje; działalność oświatowa i naukowa; ochrona zdrowia; kultura i sztuka; sport i turystyka; działalność ekologiczna; działalność społeczna; kategoria inna.

Prezydent może przyznać Nagrodę z własnej inicjatywy lub na wniosek: radnych Rady Miejskiej lub komórek organizacyjnych Urzędu Miejskiego; jednostek organizacyjnych Gminy Miasta Elbląg oraz pozostałych gminnych osób prawnych; instytucji i zakładów pracy; organizacji pozarządowych, bądź organizacji społecznych.

Wypełnione dokumenty w wersji papierowej należy złożyć w Departamencie Promocji, Kultury i Turystyki przy ul. Stary Rynek 25 w Elblągu oraz przesłać drogą elektroniczną 
       w formacie do edycji na adres: dpkit@umelblag.pl w terminie do 15 listopada 2019 r.

Regulamin oraz wzór wniosku do Nagrody Prezydenta Elbląga dostępne są na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Elblągu: http://um-elblag.samorzady.pl/art/id/20506.

Więcej informacji można również uzyskać telefonicznie pod nr tel. 55 239 34 65 lub drogą mailową pod adresem:dpkit@umelblag.pl.

 

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama