UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Ferie zimowe +Wakacje min 30 dni w tyg max 20 godz pracy a co maja powiedzieć co maja min 45 godz pracy i tylko 26 dni w roku ????A tyle samo zarobią?Oczywiście powiedzą jeden z drugim "trzeba było się uczyć"ale nie kończą studiów na nauczyciela ci, którzy dobrze sie uczyli w szkole oni dbaja o lepszą prace ale nauczycielami zostają Ci co maja złe wspomnienia ze szkoły i chca by teraz byli "WAŻNI" Wiem bo znam paru nauczycieli jacy byli w szkole za młodu a zostali nauczycieli
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  22
  20
  olaeksandra185@wp.pl(2019-03-07)
 • A skąd masz takie informacje o tym urlopie ? Nie jestem nauczycielem a wiem że mają 10 dni urlopu więcej od innych pracowników a w czasie ferii i wakacji mają dyżury w szkole . Poprawki itp. więc po co gadać glupoty
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  2
  Rastafantasta(2019-03-07)
 • To skoro się tak dobrze uczyłaś i jak mniemam masz lepszą pracę, to CZEGO JĘCZYSZ?
 • ??????????????
 • @olaeksandra185@wp.pl - Zapraszam do zawodu, proszę zobaczyć jak to jest słodko. Wszędzie dobrze tam gdzie nie ma nas. A post to chyba pisany na zamówienie.
 • @olaeksandra185@wp.pl - Bełkot człowieka który nie poświęcił zbyt dużo czasu nauce. Widoczny problem z ciągłością i logiką tej wypowiedzi.
 • Ferie zimowe. Tydzień na L4, drugi to analiza egzaminu po 8 klasie i poprawa sprawdzianow. Wracam po pracy ok 14, 15. Czasem, kiedy mam więcej godzin, kolo16. 2 godziny dla domu i od 17 czy 18 do 22, 23 poprawy i przygotowanie: testów, kartkówek, lekcji, analiz lektur, analiz testów. Odkąd jest reforma i nowe lektury, nowe treści podstawy ani jednego weekendu dla siebie. W wakacje nad morzem czytałam Quo vadis, Opowieść wigilijna. Tylko w wakacje lektury dla siebie. Teraz leżę chora i tylko dlatego mogę odpisać. Do początku lipca podsumowania roku, od połowy sierpnia tworzenie planów. Nie wspominam o kilkudniowych wycieczkach, popołudniowych szkoleniach, zebraniach i konferencjach. Idźcie do innej pracy? Wielu z nas posluchalo tych dobrych rad, czekam września, co to będzie. Braki kadrowe potężne.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  1
  Myśleć... (2019-03-09)
Reklama