UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • RobertKoliński Interesujące - są tam jakieś lewa(cz)ki jeszcze w Tolkmicku, czy już tylko sama neoliberalno-styropianowa, prawicowa reakcja i lokalna burżuazja i urzędowe poputcziki siedzące w kieszeni patodeweloperów i oligarchii? Jeśli są, to się zgłoście - pomożemy zaprowadzić ludowy i rozumowy porządek w gminie:)#TaxTheRich 🚩 Hashtagi: #lewica, #praca, #placa, #postep, #RiGCz
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  36
  RobertKoliński(2021-11-23)
 • @RobertKoliński - "Prawicowa reakcja i lokalna burżuazja i urzędowe poputcziki siedzące w kieszeni patodeweloperów i oligarchii". Kopiuj, wklej. Zawiesiłeś się, czy po prostu nie masz nic nowego do powiedzenia?
 • @RobertKoliński - gdzie nie wejdę tam koliński odklejeniec i jego postulaty. chlopie, kto tobie zabronił dobrze zarabiać ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  14
  4
  Jacyna(2021-11-23)
 • RobertKoliński @Jacyna - Hm, na przykład kapitaliści-złodzieje humorystycznie zwani "pracodawcami", którzy okradają mnie i polskie społeczeństwo m. in. na stawkach, pensji, umowie o pracę, emeryturze i przyszłości? Sumienia, empatii i ludzkich odruchów nie wsPOmnę. Jeszcze coś wyjaśnić? Hashtagi: #TaxTheRich, #PodatekProgresywny, #RasaPanow, #wyzysk
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  23
  RobertKoliński(2021-11-23)
 • @RobertKoliński - Zamilcz!
 • @RobertKoliński - Na czym cię okradają?
 • @RobertKoliński - Widocznie jak Cię ten oligarcha okrada, to nie masz ani umiejętności ani kompetencji, dlatego dostajesz tyle ile dostajesz. Ale jak czerwoni przyjdą to dadzą za darmo, jak to się dzieje u waszych kolegów z lewicy pobożnej - PIS. Przebijcie ich i dajcie jeszcze więcej a co tam, za mała ta nasza inflacja. Chciałoby się Wenezueli co nie Panie Koliński.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  3
  Tralala(2021-11-23)
 • @RobertKoliński - Ciebie okradają? Żartujesz? Przyznaj się ile zasiłków i dopłat bierzesz w ciągu roku z budżetu miasta.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  2
  Niszczlewactwo(2021-11-23)
 • @RobertKoliński - "Hm, na przykład kapitaliści-złodzieje humorystycznie zwani "pracodawcami", którzy okradają mnie i polskie społeczeństwo m. in. na stawkach, pensji, umowie o pracę, emeryturze i przyszłości?"Panie Robercie szanowny, tak inteligentny człowiek jak pan już dawno powinien założyć przedsiębiorstwo i zatrudniać w nim ludzi tak by mogli pracować w warunkach zgodnych z pańskimi postulatami. GM całkowicie nie potrafi zrozumieć, dlaczego pan nie przejdzie od słów do czynu jak prawdziwy komsomolec. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  2
  GłębokaMyśl(2021-11-23)
 • @RobertKoliński - Nie chce być nieuprzejmy, ale żaden pracodawca nie lubi w swojej zagrodzie darmozjadów i kombinatorów.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  2
  miswciazzywy(2021-11-23)
 • @RobertKoliński - Siedzisz całymi dniami pisząc komentarze. Zazdroszczę jedynie czasy na to. Z drugiej strony praktycznie pod każdym masz mocno przeważającą ilość negatywnych opinii, widać to nawet po kciukach w dół. Czy w ogóle analizujesz tę sytuację, że mało kto się z Tobą zgadza, że wręcz jesteś nie lubiany czyli mało pożyteczny. Od razu widać, że w polityce, nawet lokalnej nie osiągniesz nigdy niczego. Pomyśl o robieniu czegoś innego, może jeszcze na czymś się znasz, może gdzieś będziesz pożyteczny i spełniony. Widząc Twoje komentarze ludzie reagują jak na wiele absurdów, o które potykają się każdego dnia. Na przykład wybita szyba na klatce schodowej.
Reklama