UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jako były zasadniczy powiem w ten sposób, armia skończyła się po 2004 roku w momencie wycofania zasadniczej obowiązkowej. Przykro mi to powiedzieć i pewnie wielu obrażę ale teraz są same p.... dy. Pisałam tylko postawił kropkę nad i a o MW nawet nie wspominam.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    2
    Teges22(2022-06-21)
  • @Teges22 - Armia przed 2004 rokiem to: Większość sprzętu nie działała albo stała sobie na sztukę podoficerowie i oficerowie wyglądali jak tuczniki którzy egzaminy z wf i strzelania zdawali na telefon, nie robili nic poza siedzeniem na kompani Codziennie chlanie, kradzieże wszystkiego co się dało, żołnierze robili co chcieli i przeznaczeni byli do pełnienia służb, fala itd. Byłem, widziałem, przeżyłem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    5
    Gość99(2022-06-21)
  • @Teges22 - Te zasadniczy ekspertem zebys nie został. Ten wielki mi pobór i obowiązkowa sluzba wojskowa to był relikt. Przetrzymywanie w koszarach tych co w nosie mieli nauke. Wyszkolony jesteś tak, że ho ho.
  • @Teges22 - Patrzcie jaki znawca wojskowego rzemiosła. Jedno wielkie pieprzenie głupot. Wojak Szwejk się znalazl.
  • Widać kto ma jeszcze mleko pod nosem
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Teges22(2022-06-21)
  • @Teges22 - Jako były zasadniczy czyli kto ? Mitoman co monetkami rzucał w MON a teraz gloryfikuje armię. Ćwoku to artykul o ŻW.
  • @Teges22 - Mitomanem jesteś...
  • @Teges22 - @Teges: Jaką wartość miała zasadnicza armia? Przecież wartośc bojowa tego to 0.Jako mieso armatnie chyba. Szkoleń mało, strzelania mało.
Reklama