UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • ten ozłocony osobnik jest oskarżany o ukrywanie pedofili, swoją czujność kieruje raczej w kierunku właśnie odmrożonej tacy niż ofiar przestępstw seksualnych
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  32
  43
  safar3(2020-04-19)
 • Słuchaj i oglądaj dalej TVN-azi to się bardziej ogłupisz. Jak biskup Jezierski miał podać w owym czasie przypadek pedofili gdy sprawa księdza była w toku postępowania sądowego i nie zapadł wyrok prawomocny. Ale najłatwiej manipulować faktami i oskarżać. A ten gość co był z szaloną posłanką PO-KO "Szojring Wielgus" u papierza to był molestowany? Prawda wyszła na ja jaw że była to ustawka.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  22
  12
  Solder(2020-04-19)
 • TVN do zamknięcia
 • @Solder - Cześć Solder, nie podniecaj się, a tak na marginesie jakbyś oglądał TVN to nie zrobiłbyś z siebie ignoranta pisząc "papież"przez "rz"
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  1
  safar3(2020-04-19)
 • @safar3 - Masz racje Przyjacielu. Biskup elbląski był w raporcie do papieża Franciszka I. Chodzi o duchownych, którzy chronili księży pedofilów. Sprawa z 2008 roku, kiedy Jacek Jezierski był biskupem pomocniczym diecezji warmińskiej. To wtedy proboszcz parafii w Dywitach (wcześniej w Lubajnach)został skazany na 3,5 roku więzienia za molestowanie i kilkukrotne wykorzystanie seksualne dwóch chłopców w wieku 14 i 16 lat oraz posiadania pornografii o treści pedofilskiej a bronił go wówczas Jezierski, który to 22.02.2019 wydał w tej sprawie bardzo pokrętne oświadczenie.
Reklama