UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Proszę mi odpowiedzieć po co ten artykuł? Myśli pan że ludzie nie wiedzą że miasto jest zadłużone? Wiedzą... Bo tak jak pisałem każdy pie***oli na poprzedników a fakt jest taki że w tym kraju w którym jawnie rząd kpi po tych aferach z Polaków nie podając się do dymisji NIC SIĘ NIE DA ZROBIĆ!!!! Gowin powie panu raz "a"-pan te "a" będzie musiał powtarzać cały czas...Chce Pan dobrze dla miasta? Istnieje wiele inicjatyw pozarządowych...to są ludzie którzy nie pucują nikomu, nie mają nikogo nad sobą.Takich ludzi potrzeba w radzie tego miasta.Znajdzie pan skuteczny sposób żeby odłączyć nas od srolsztyna który nas dyma?bez obiecanek...fakty...nie znajdzie pan...bo wszystkim to na rękę tylko Noe nam
  • Proszę mi odpowiedzieć po co ten artykuł? Myśli pan że ludzie nie wiedzą że miasto jest zadłużone? Wiedzą... Bo tak jak pisałem każdy pie***oli na poprzedników a fakt jest taki że w tym kraju w którym jawnie rząd kpi po tych aferach z Polaków nie podając się do dymisji NIC SIĘ NIE DA ZROBIĆ!!!! Gowin powie panu raz "a"-pan te "a" będzie musiał powtarzać cały czas...Chce Pan dobrze dla miasta? Istnieje wiele inicjatyw pozarządowych...to są ludzie którzy nie pucują nikomu, nie mają nikogo nad sobą.Takich ludzi potrzeba w radzie tego miasta.Znajdzie pan skuteczny sposób żeby odłączyć nas od srolsztyna który nas dyma?bez obiecanek...fakty...nie znajdzie pan...bo wszystkim to na rękę tylko Nie nam.za cięko piejemy...
  • Szkoda że nie ustosunkował się pan do moich pomysłów...bo przecież o nie w artykule pan pytał.
Reklama