UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Niedziela dla pozarządowych

 

Warsztaty modelarskie i plastyczne dla dzieci, pokaz ratownictwa medycznego, występy taneczne, kawiarenka o tematyce rowerowej – to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają uczestników XII Elbląskiego Forum Inicjatyw Pozarządowych. Na święto organizacji pozarządowych z naszego miasta i terenu powiatu elbląskiego zapraszamy wszystkich zainteresowanych w niedzielę 19 czerwca w godzinach 12-16 na plac przed Bramą Targową.

Podczas tegorocznego Forum swój dorobek zaprezentuje ponad 20 organizacji pozarządowych z terenu Elbląga i powiatu elbląskiego. Jest to doskonała okazja do zapoznania się z ofertą III sektora oraz wzajemnej integracji.
       Będzie można m.in. spróbować ciasta własnej produkcji w Kawiarence Amazonki, przebrać się w strój kapra, zasięgnąć informacji w Punkcie Wolontariatu, spróbować swoich sił na warsztatach z żonglowania piłeczkami czy robienia kolczyków. Dzieci będą mogły pomalować swoje twarze przy stoisku kosmetycznym oraz wziąć udział w warsztatach modelarskich (godz. 12:30). Na scenie zaprezentują się zespoły muzyczne. Podczas EFIP-u każdy znajdzie coś dla siebie.
       Ponadto o godz. 12.30 odbędzie się kawiarenka obywatelska pn. „Rowerowy Elbląg”. Spotkanie poświęcone będzie tematyce bezpieczeństwa ruchu rowerowego, turystyce rowerowej oraz wizji miejskiego transportu rowerowego jako zamiennika jazdy samochodem na krótkich dystansach. Spotkanie poprowadzą Paweł Kulasiewicz, doradca w Centrum Organizacji Pozarządowych oraz Marek Kamm, Oficer Rowerowy Urzędu Miejskiego w Elblągu.
       Dla organizacji biorących udział w XII EFIP-ie Rada Elbląskich Organizacji Pozarządowych przewidziała konkurs na najlepszą prezentację i oprawę działalności. Na zwycięskie stoisko czeka nagroda rzeczowa (jej fundatorem jest Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Elblągu) oraz dyplom pamiątkowy.
      
      

 


       Ramowy program wydarzeń na scenie:
      
       12 – 12.15 – uroczyste rozpoczęcie XII EFIP-u
       12.30 – 12.45 –występ zuchów (ZHP)
       13 – 13.20 – występ chóru Jutrzenka
       13.40 – 14 – występy taneczne dzieci (Stowarzyszenie Broadway)
       14.15 – 14.30 – występ judo pod sceną (grupa sekcji judo „Sakura” PSOUU Koła w Elblągu)
       14.30 – 14.45 – występ chóru Sasanki (Koło Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Suchaczu)
       14.45 – 15 – pokaz szermierki (PSOUU Koło w Elblągu)
       15 – 15.15 – rozstrzygnięcie konkursu na najlepsze stoisko (Rada Elbląskich Organizacji Pozarządowych)
       15.15 – 15.40 – teatr (PSOUU Koło w Elblągu).
      
       XII Elbląskie Forum Inicjatyw Pozarządowych jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz realizowane przy wsparciu finansowym Urzędu Miejskiego w Elblągu.
      

Małgorzata Prokopowicz, COP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama