UWAGA!

Nowy C5 Aircross już w Elblągu

2019-02-04
12:00
 

Już teraz w naszym salonie Citroena w Elblągu dostępny jest nowy model Citroena. C5 Aircross to prawdziwy SUV z dużymi kołami, zwiększonym prześwitem oraz designem podkreślającym solidność i siłę. To stuprocentowy Citroën o wyjątkowym charakterze i wyrazistych akcentach stylistycznych, takich jak panele Airbump®.

Samochód jest wyposażony w duże koła o średnicy 720 mm, osłony progów i nadkoli oraz relingi dachowe. Ma prześwit wynoszący 230 mm i duże możliwości personalizacji. Innowacje zastosowane w tym modelu to: zawieszenie z Progressive Hydraulic Cushions® i siedzenia Advanced Comfort. Dzięki trzem niezależnym, przesuwanym i składanym siedzeniom z regulowanymi oparciami w drugim rzędzie C5 Aircross jest najbardziej modułowym i przestronnym samochodem w segmencie SUV. Model ten może być wyposażony aż w 20 systemów wspomagających prowadzenie i sześć technologii usług towarzyszących.
       Nowy SUV Citroën C5 Aircross oferuje duże możliwości personalizacji dzięki 30 dostępnym konfiguracjom wyglądu zewnętrznego: 7 kolorom nadwozia i trzem Pakietom Kolor (Anodised Silver, Anodised White i Anodised Red). Dodatkowo dach może być polakierowany w kolorze Pearl Black.

 


       Wygląd wnętrza to kolejne pole personalizacji. Wybierz jedną z pięciu dostępnych wersji wykończenia, łączących odpowiednie doświetlenie kabiny, przyjazny klimat i wyrafinowany styl.
      
       Zapraszamy do naszego salonu Citroena w Elblągu, by na własne oczy zobaczyć nowego Citroena C5 Aircross oraz umówić się na jazdę próbną.
      


      
      
      
      
      
        Autoryzowany Dealer HADM Gramatowski
        ul. Warszawska 87
        82-300 Elbląg
Więcej informacji na naszej stronie
Tel. Citroen 55 230 40 73
       Zapraszamy

       ---- artykuł sponsorowany ------

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej