UWAGA!

Nowy plac zabaw w Parku Modrzewie

 
Elbląg, W ramach Budżetu Obywatelskiego w Parku Modrzewie powstał nowy plac zabaw
W ramach Budżetu Obywatelskiego w Parku Modrzewie powstał nowy plac zabaw (fot. nadesłana)

Wczoraj (26 września) oficjalnie otwarty został plac zabaw w Parku Modrzewie. To kolejna inwestycja zrealizowana z Budżetu Obywatelskiego i wielka atrakcja dla młodszych i starszych elblążan.

Piątkowe popołudnie i dobra pogoda sprawiły, że na otwarcie placu stawiło się sporo chętnych, gotowych przetestować nowe urządzenia.
       - To dobry przykład na to, jak można realizować inwestycje ponad politycznymi podziałami. Pomysłodawcą placu był Pan Robert Turlej, radny Rady Miejskiej, sama inwestycja przygotowana została przez Departament Rozwoju, Inwestycji i Dróg, a sfinansowana została z Budżetu Obywatelskiego. Jestem zadowolony, że dziś możemy udostępnić ją wszystkim mieszkańcom – mówił na wstępie Jerzy Wilk prezydent Elbląga
       Cieszę się, że na nowym placu widzę dziś głównych jego użytkowników, a więc dzieci. Mam nadzieję, że plac będzie im dobrze służył – mówił Robert Turlej pomysłodawca projektu
       Po oficjalnym przecięciu wstęgi z udziałem dzieci, przyszedł czas na zabawę, zarówno na samym placu, jak i w części konkursowej, przygotowanej przez Biuro Promocji UM. W trakcie konkursów dzieci mogły wygrać nagrody związane z Elblągiem. Plac zabaw, oprócz urządzeń przeznaczonych dla najmłodszych, wyposażony jest również w urządzenia do ćwiczeń dla dorosłych, a więc zapraszamy wszystkich mieszkańców – ruch to zdrowie!
      
Łukasz Mierzejewski, biuro prasowe UM w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama