UWAGA!

O poprawie relacji międzyludzkich

Elbląg, Wykład poprowadzi Bogusław Tołwiński
Wykład poprowadzi Bogusław Tołwiński

Centrum kultury Światowid zaprasza w poniedziałek 5 maja o godz. 19 do sali kameralnej kina na kolejny wykład o filozofii Kalos Kaghatos. Tym razem tematem spotkania będą relacje międzyludzkie.

Jak zachować równowagę między tym, czego się pragnie dla siebie, a oczekiwaniami innych osób? Jak dawać szczęście innym nie tracąc zadowolenia z własnego życia? I wreszcie jak kochać i być kochanym w czasach upadku podstawowych wartości? Takie pytania zadaje sobie wielu z nas.
     Należy jednak pamiętać, że jeżeli człowiek, chce obdarować kogoś miłością, musi być kochanym. Z kolei, aby być kochanym, trzeba najpierw pokochać innych i tu się koło zamyka. W tym momencie trzeba postawić sobie pytanie zasadnicze, czy potrafimy wejść do tego kręgu i zmienić swoje życie, w taki sposób, aby bardziej pokochać i być po prostu kochanym?
     Wszyscy ci, którzy chcieliby dowiedzieć się, jakie rozwiązania dotyczące poprawy relacji międzyludzkich proponuje filozofia Kalos Kaghatos, mogą przyjść na majowy wykład do Światowida. Spotkanie, które poprowadzi Bogusław Tołwiński, przeznaczone jest także dla tych ludzi, którzy chcieliby pogłębić swoje dotychczasowe relacji z osobami bliskimi, ale także z całym światem.
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama