UWAGA!

O psach i kotach podczas zawodów

 
Elbląg, Elbląskie schronisko regularnie organizuje Bieg na sześć łap
Elbląskie schronisko regularnie organizuje Bieg na sześć łap (fot. Michał Skroboszewski)

Już 17 czerwca, w niedzielę, będzie można nie tylko doświadczyć sportowych emocji, ale i wesprzeć zwierzaki z elbląskiego Schroniska. Podczas Garmin Iron Triathlon w Elblągu, w strefie Expo, wystawione zostanie specjalne stoisko.

Ci, którzy tego dnia pojawią się na starówce mogą zajrzeć do strefy Expo, zlokalizowanej pomiędzy ul. Wodną a Bulwarem Zygmunta Augusta. To tam swoje stanowisko będzie miało m.in. elbląskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt. Będzie można je odwiedzić od godz. 7 do 16 i dowiedzieć się więcej na temat mieszkańców tego miejsca, adopcji czy wirtualnej adopcji. Chętni mogą także wesprzeć schroniskowe zwierzaki.
       Tydzień później – 23 czerwca – odbędzie się Forum Inicjatyw Pozarządowych. Również i tam będzie można spotkać przedstawicieli Schroniska, zakupić gadżety, porozmawiać o adopcji.
       A już 30 czerwca, również w sobotę, odbędzie się kolejny Bieg na Sześć Łap. Zgłoszenia przyjmowane są drogą mailową do 29 czerwca, do godz. 20. Należy je wysłać na adres elblag.schronisko@otoz.pl oraz zawrzeć w nim takie informacje jak: imię, nazwisko, rok urodzenia, telefon kontaktowy. Wpisowe, w kwocie 5 zł, można przelać na konto 41 1160 2202 0000 0001 2949 7297 (potwierdzenie przelewu należy wysłać wraz ze zgłoszeniem) lub zapłacić w dniu biegu. Rejestracja użytkowników rozpocznie o godz. 10.45 i potrwa do godz. 11. Spacer zaczyna się o godz. 11.30. Szczegółowe informacje na facebooku elbląskiego Schroniska.
red.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama