UWAGA!

Obóz Taneczny Iława 2011

Uczniowski Klub Tańca Sportowego w Elblągu serdecznie zaprasza dzieci i młodzież do wzięcia udziału w obozie tanecznym, który odbędzie się w dniach 15-25 sierpnia 2011 r. w Iławie. Gwarantujemy aż trzech finalistów programu „You Can Dance – Po Prostu Tańcz!”, którzy poprowadzą warsztaty z takich form, jak hip-hop, dancehall oraz modern jazz.

W czasie obozu czeka na Was mnóstwo atrakcji: Aquapark, warsztaty języka angielskiego, maraton uśmiechu, olimpiada śmiesznych sportów, zakręcona loteria, spotkanie z kabaretem, malowanie twarzy, rejs statkiem po Jezioraku, kąpiele wodne i słoneczne, korzystanie ze sprzętu wodnego, jazda konna, wiele konkursów z nagrodami, ognisko z kiełbaskami oraz niespodzianka dla każdego.
       Gwarantujemy przejazd, zakwaterowanie, wyżywienie, całodobową opiekę lekarską, ubezpieczenie oraz bogaty i ciekawy program obozu tanecznego.
       Szczegółowe informacje można uzyskać na naszej stronie internetowej www.destination.elblag.pl, pod numerami: 511 912 289 i 510 339 749  lub wysyłając maila: info@destination.elblag.pl.
       Tylko u nas zajęcia prowadzone będą przez gwiazdy programu „You Can Dance – Po Prostu Tańcz!” Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież w każdym wieku!
      
      
Milena Kucharczyk, UKTS
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama