UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Prowadzący - prof. Piotr Niwiński (KUL, potem IPN, fascynat "przeklętych"; współautor negatywnej opinii o scenariuszu ekspozycji Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, które przyczyniły się do zmian administracyjno-strukturalnych funkcjonowania tego muzeum, PiSowiec), dr Piotr Gawryszczak (lubelski radny PiS, fascynat "przeklętych", religijny oszołom), Jacek Bury (podwładny Gawryszczaka w lubelskim OHP, fascynat "przeklętych", religijny oszołom, PiSowiec), Marzena Kosińska (historyczka w I LO, wcześniej katechetka), dr Tomasz Gliniecki (prawicowy historyk, osobisty wróg wyzwoliciela Elbląga lejtnanta Gienadija Lwowicza Diaczenki;), na dokładkę - ks. dr Andrzej Kilanowski (. .. ). Jeżeli tak ma wyglądać edukacja "patriotyczna" elbląskiej młodzieży, to naprawdę lepiej niech ta młodzież czym prędzej z miasta czmycha na studia w normalnych miastach i zagranicą, bo w Elblągu - jak widać - tylko kontakt z dusznym, małomiasteczkowym, fundamentalnym religianctwem i partyjnym PiS-oszołomstwem może ją czekać, żadnego rozwoju intelektualnego czy wymiany wolnej myśli w tym środowisku nie znajdziecie. PS. Patronat PortELu nad tego rodzaju partyjnym "wydarzeniem" też redakcji chluby nie przynosi.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    7
    RobertKoliński(2018-04-18)
  • Dokładnie jedyna pozytywną postacią w minionych latach był Józef wisarionowicz osobisty idol robusia kotła
  • @RobertKoliński - A kysz! Czerwona mysz, a kysz!
  • @RobertKoliński - Cała prawda, tylko co na to policja historyczna IPN ?
  • redaktor @RobertKoliński - Robercie, byłeś? Bo nie widziałem Cię. Uwierz mi, że akurat podczas tej dyskusji panowie nie poruszali kwestii, które uważasz za "oszołomskie". Jako moderator się tego obawiałem, ale - jak się okazało - bezpodstawnie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    redaktor(2018-04-18)
  • RobertKoliński @redaktor - Oczywiście, że nie byłem, bo jak świetnie wiesz, nie chadzam na partyjno-religijne, nacjonalistyczne ustawki - czy któryś z prelegentów wspomniał o fakcie, że niepodległość w 1918 r. wywalczyli głównie działacze niepodległościowej lewicy, działacze ludowi, rewolucjoniści i socjaliści? Dlaczego nie było na spotkaniu żadnego przedstawiciela tych środowisk, ale za to cała szóstka kato-narodowców o wstecznych poglądach? To była szopka a nie dyskusja, m. in. dlatego w niej nie uczestniczyłem:)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    RobertKoliński(2018-04-18)
  • redaktor @RobertKoliński - No właśnie nie dyskutowaliśmy o tym, komu zawdzięczamy niepodległość, ale o współczesnych formach patriotyzmu. To zresztą był temat dyskusji: "Polacy 100 lat po odzyskaniu niepodległości". Warto czasami schować uprzedzenia i przynajmniej posłuchać. Goście dyskusji, mimo ich prawicowej proweniencji, nie prowadzili podczas tego spotkania ani partyjnej ani politycznej indoktrynacji.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    redaktor(2018-04-18)
Reklama