UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Oddali 9,5 litra krwi

 
Elbląg, Oddali 9,5 litra krwi
fot. nadesłana

Blisko 9,5 litra krwi trafi od uczniów Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Usług w Elblągu do potrzebujących. W szkole odbyła się XIX akcja honorowego oddawania krwi.

Zbiórka przebiegała pod hasłem „100 litrów krwi – na 100-lecie PCK”. Decyzję o honorowym oddaniu krwi podjęło 23 uczniów ZSIŚiU. Czworo z nich zdecydowało się na to po raz pierwszy w życiu i tym samym poszerzyli grono szkolnych krwiodawców. Jest to o tyle ważne, że krew to najcenniejszy dar, jaki można oferować drugiemu człowiekowi. Każdy oddający krew pomaga ofiarom wypadków, które nasilają się szczególnie w sezonie letnim. Uczniowie zebrali 9450 ml krwi. Ci, którzy pomimo najlepszych chęci nie mogli oddać krwi, mogą udać się do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Elblągu przy ul. Generała Józefa Bema 80. Kolejna akcja honorowego oddawania krwi w ZSIŚiU odbędzie się już w nowym roku szkolnym.
      
Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • co oddali w gratisie
 • Hrabia Dracula będzie zadowolony. .. .. he he
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  2
  krokodylxxx(2019-06-07)
 • a na ch*j im to?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  6
  pohukimto(2019-06-07)
 • No w końcu nie milicjant, tylko zwykły obywatel a jednak można brawo!!!
 • W dobrej szkole, dobrzy nauczyciele uczą dobrych umiejętności, wrażliwości i empatii. Do takich szkół na pewno należy ZSIŚiU. Od trzech lat oddaję systematycznie krew w tej szkole, za przyczyną Pana Jerzego Pędzisza, który sam w dniu moich 18 - tych urodzin i mojego pierwszego oddania, oddał krew - wspierając mnie. Dla mnie taka forma dzielenia się z innymi stała się już codziennością i jestem z tego dumny. Mimo młodego wieku, wiem dokładnie dlaczego to robię. Mam przecież to, czego tak bardzo brakuje potrzebującym, coś co nie tylko ratuje ludzkie życie, ale i mojemu nadaje nową wartość - świadomość tego, że moja krew jest szansą dla drugiej osoby na wyzdrowienie. Pozdrawiam wszystkich honorowych dawców krwi Jan Wiśniewski HDK z ZSIŚiU
 • Miałem przetaczaną krew kilka razy. Dziękuję wszystkim krwiodawcom.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  0
  biorca(2019-06-09)
Reklama